2733
2734

اول گردش کن بعد براش چشم بزار😂😂😂😂😂

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب سیرو پیازش چیی؟؟؟

ابدا سیر و پیاز نمیخواد اینا من درآوریه و شاید بوی کله پاچه رو ببره ولی بوی سیر و پیازشم جالب نیست. شما بدون اینها بپزش... ما یه عمر کله پاچه خریدیم همچین چیزایی توش نبود ... خرابش میکنه بعد رو دستت میمونه.

من الان بار گذاشتم منتظرم جوش بیاد.تو آبش نمک  یکم زردچوبه خیلی کمتر فلفل سیاه(زیاد بریزی رنگش سیاه میشه فقط واسه عطرش ریختم)

منتظرم جوش بیاد زیرشو کم کنم.از همین الان نمک بریزخوش طعم بشه.

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم
2738
تمیزش کردم گذاشتم تو قابلمه آب ریختم.پیاز و نمک و زردچوبه و فلفل سیاه اندازه هاشو قبلا گفتم گذاشتم ج ...

ایییی ک دستت مرررسیی

اووف راحتم کردی خاهر😍😍

2706