2726
عنوان

خانوومای باردار و باتجربه بیاااان

122 بازدید | 15 پست

بچه هاا من این ماه اقدام کرده بودم به بارداری و از همون روز پهلوی راستم درد می‌کرد و ۱۶ روز بعدش بی بی چک زدم و منفی بود و فرداش پریود شدم و کلا دو روز خونریزی داشتم و قطع شد و از روزی که پریود شدم زیر دلم شدید درد می‌کرد و بدون علائم سرماخوردگی گلو درده شدید هم گرفتم و دو روز همه جوره قرص و شربت خوردم بخاطره گلوم، حالا چرا دو روز پریود شدم؟ امکان داره باردار باشم ؟ اونوقت این همه قرصی که خوردم چی پس

اگه‌خونریزیت خیلی سبک‌بود ممکنه بارداری باشه ولی اگه معمولی یازیادبود عفونت

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خونریزی اون دو روز معمولی و در حد پریود بود سبک نبود، عفونت دارم یعنی؟

من اینجوری شدم رفتم دکتر اول از بارداری نوشت منفی بود بعد از عفونت فهمید عفونت دارم

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ای خدا ، منم همینطور شدم

یه روز پری بودم ، میگرنم گرفت ، گفتم خبری نیست و  کلی دارو مصرف کردم ، بعد فهمیدم باردارم

دکتر گفت نگران نباش ، ولی من همچنان نگرانم ، ۹ ماه با استرس باید سپری شه

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
من اینجوری شدم رفتم دکتر اول از بارداری نوشت منفی بود بعد از عفونت فهمید عفونت دارم

اهان اخه من قبل از اقدام چکاب کامل دادم و معاونت شدم و یه کوچولو ترشح داشتم که بهم دارو داد و رفع شد، یعنی ممکنه باز عفونت گرفته باشم

اهان اخه من قبل از اقدام چکاب کامل دادم و معاونت شدم و یه کوچولو ترشح داشتم که بهم دارو داد و رفع شد ...

اره عزیزم اگه قبل اقدام عفونت نداشتی وازروش چیزی نگذشته ممکنه عفونتم نباشه باردازی باشه بی بی دیگه بزن

اره عزیزم اگه قبل اقدام عفونت نداشتی وازروش چیزی نگذشته ممکنه عفونتم نباشه باردازی باشه بی بی دیگه ب ...

مرسی عزیزم اخه گلودرد یهویی و بی دلیل و بدون علائم سرماخوردگی برا چیه به نظرت ؟ یعنی ممکنه بخاطره بارداری باشه؟

مرسی عزیزم اخه گلودرد یهویی و بی دلیل و بدون علائم سرماخوردگی برا چیه به نظرت ؟ یعنی ممکنه بخاطره با ...

من وقتی باراول اقدام کردم باردارنشدم ماه دوم باردارشدم باورت میشه سرمای شدیدی خوردم باردوم نزدیک‌موعدم ک‌نگو باردار بودم یکی ازعلایمش سرماخوردگی بود

من وقتی باراول اقدام کردم باردارنشدم ماه دوم باردارشدم باورت میشه سرمای شدیدی خوردم باردوم نزدیک‌موع ...

چه جالب واسه منم گلو دردم دقیقا با پریودم اومدم و پری دو روزه قطع شد ولی گلو درده مونده ای خدا گیج شدم اخه ۴ تا سرماخوردگی خوردم و یدونه چرک خشککن و زنجبیل غلیظظظظ، اخه یه درصد باردار باشم با این چیزایی که خوردم چی میشه اخه؟

2706