2726
عنوان

بابا چرا تاجیک تعطیل میکنین مشکلش چی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 63 پست
منم هشت سال هست این مشکلو دارم خیلییییی سخته مخصوصا که تو جمع جاریو خواهر شوهر میشینی همشون بدنا کبو ...

هییی خواهر نگووو دلمو خون نکن 

نمیدونم عدالت خدا کجا رفته اگه مردی اینجور بود الان حکم صیغه و ازدواجش جاری بود اما ما زنا چ کنیم ک منشا دریافت محبتیم باید نوازش بشیم از طرف همسرمون باید آرامش داسته باشیم تا بتونیم خونه ای سرشار از آرامش ایجاد کنیم برا همسر و بچه هامون الان تو این شرایط چکار کنیم واقعا بسوزیم و بسازیم و بمیریم؟؟؟

ببرش دکتر پس چرایهو اینطوری شده اخه بعدزایمان بهش میرسیدی؟تو بارداری چی؟

افرین دقیقا شک منم ک میگم نکنه جادو شده باشه برا اینه ک موقع بارداری اوایل ک نمیتونستم زیاد رابطه برقرار کنم حتی راضی بود فقط ب ل ی س ..... ببخشیدا واضح میگم وای فقط ب همونم راضی بود گاهی میدیدم از شدت فشار شاید تو حموم سراغ خودارضایی رفته اما همون شد تو ماه ششم هفتم کلا از بین رفت ی دفعه یعنی من از ماه هفتم تا بچه شد سه ماهش اصلا اصلا رابطه نداشتم بعدش آخرش با گریه و دعوا من اومد سراغم اونم ناکام بود دیگه نمیتونست کاری بکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😐😑 واقعا باور داری حرفای تبریزیانو 😐

اره پس چی . از هلند دعوتش کردن بره اونجا راهکاراشو توضیح بده . علم پزشکی رو متحول کرده . خخخ 

اخه چقدر ما ادم ها ساده و زودباوریم . این ادم برای خودش دکان باز کرده و از سادگی مردم نهایت استفاده رو میبره . یه گزارشی نشون داد مردم تو صف بودن برای ویزیتش .گفته یه دانشمندی هست که میگه . دو چیز پایان ندارد . اولی کاینات و دومی حماقت بشر . البته اولی رو مطمعن نیستم ولی دومی رو چرا 

افرین دقیقا شک منم ک میگم نکنه جادو شده باشه برا اینه ک موقع بارداری اوایل ک نمیتونستم زیاد رابطه بر ...

شاید دیگه به خودارضایی عادت کرده الانم خود ارضایی میکنه بیشتر دوست داره

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2728
افرین دقیقا شک منم ک میگم نکنه جادو شده باشه برا اینه ک موقع بارداری اوایل ک نمیتونستم زیاد رابطه بر ...

شاید چون ی مدت کلا تو فشار بوده توذوقش خورده؟ازش بپرس چته قبلا اینطوری نبودی ببین چی میگه

شاید هنوزم خودارضایی مبکه

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
شاید چون ی مدت کلا تو فشار بوده توذوقش خورده؟ازش بپرس چته قبلا اینطوری نبودی ببین چی میگه

ن فک نکنم خودش ک اصلا مشکلشو قبول نداره مدام میندازه گردن خستگی و سرما خوردگی گردن این چیز و اون چیز بعد اگه بخاطر تو ذوق خوردنش بود سه ساله تو همون حالت مونده ن فک نکنم

اره پس چی . از هلند دعوتش کردن بره اونجا راهکاراشو توضیح بده . علم پزشکی رو متحول کرده . خخخ  ...

ادمی ک کتاب پزشکیو اتیش میزنه و حرفای نامربوط میزنه سلامت روانی نداره واقعا،اما خوب درامد داره از همین به قول شما حماقت مردم، طب سنتی خوبه اما اگر بالاتر از پزشکی بود قطعا تا الان جاگزین داروهای شیمیایی شده بود،گاهی واقعا ما ادما افراط داریم

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
شاید دیگه به خودارضایی عادت کرده الانم خود ارضایی میکنه بیشتر دوست داره

ولله خود ارضایی رو ک اوایل زندگی هم داشت کلا مدل رابطه رو هم ب همون شکل خودارضایی خودش فقط دوس داره نمسدونم واقعا گیج شدم

ن فک نکنم خودش ک اصلا مشکلشو قبول نداره مدام میندازه گردن خستگی و سرما خوردگی گردن این چیز و اون چیز ...

شاید خودارضایی میکنهاا ی روز بشین باهاش اساسی حرف بزن ازته دلت ان شالله ک باحرفات مثل قبل بشه گلم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
ن فک نکنم خودش ک اصلا مشکلشو قبول نداره مدام میندازه گردن خستگی و سرما خوردگی گردن این چیز و اون چیز ...

به نظرم برین پیش یه مشاور جنسی، حتما میتونه مشکلتونو حل کنه، شاید حتی یه نفره ام برید بتونه کمکتون کنه

گر مرا هیچ نباشد نه به دنیا نه به عقبی... چون تو دارم همه دارم دگرم هیچ نباید... 🥰😍
ولله خود ارضایی رو ک اوایل زندگی هم داشت کلا مدل رابطه رو هم ب همون شکل خودارضایی خودش فقط دوس داره ...

به نظرم با خودارضایی داره کارشو میکنه راضیش کن ببرش دکتر

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
2706