2737
2734
عنوان

دارم دیوونه میشم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 76 پست

من تهران زندگی میکنم اینجا انقدرام خطرناک نیس .بر ترستون غلبه کنید که اگه بترسید و مدام استرس و نگرانی داشته باشید سیستم دفاعی بدن ضعیف میشه .با توکل به خدا و رعایت نکات بهداشتی انشالا اتفاقی برا داداشتون پیش نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها تو رو خدا دعا کنین تازه یه دختری رو معرفی کرده بود قراره بعد از عید بریم خواستگاری مادرم فوت شده منم و این دو تا داداش همه ی امید و ارزومن اگه چیزیشون بشه من یکی دیوونه میشم😭😭😭

عضو گروه 🌻رز زرد🌻 وزن فعلی 62 وزن هدف 55
2731
من فقط تو کار یعده موندم ک میگن همه چی دست خداست آخه آدم عاقل خدا بهت عقل داده ک ازش استفاده کنی خوب ...

بخدا منم ازهمین تعجب میکنم .

اخه توی این دنیای ارتباطات و ... چرا نمیفهمن من موندم .؟ 

شایدم خودشونو زدن به نفهمی . 

اخه گناه ماها چیه شماها مراعات نمیکنین .

وای ک این چندروز جقدر من حرص خوردم از خوش خیالیا 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
😭😭😭

ای بابا آروم باش دعا کن براش ما باید کرونا رو شکست بدیم👊 بعدشم هر کی بگیره که قرار نیست فوت شه خیلی ها درمون میشن 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2738
بخدا منم ازهمین تعجب میکنم . اخه توی این دنیای ارتباطات و ... چرا نمیفهمن من موندم .؟  شایدم ...

همممه چیزو رعایت میکنیم والله .... ماسک ، ژل شستشو ، الکل ، ضدعفونی کردن ، بیرون نرفتن ، دست ندادن ، روبوسی نکردن . ولی در آخر توکلمون به خداست .

همممه چیزو رعایت میکنیم والله .... ماسک ، ژل شستشو ، الکل ، ضدعفونی کردن ، بیرون نرفتن ، دست ندادن ، ...

اره توکلمون ب خدا نباشه ک دورازجون .... 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
بخدا منم ازهمین تعجب میکنم . اخه توی این دنیای ارتباطات و ... چرا نمیفهمن من موندم .؟  شایدم ...

بدتر از همه این که میشینن پای اخبار و هر چی بگه میگن همونه هر چی هم براشون دلیل و منطق میاری یه درصدم امکان بدین اوضاع خطرناک تر از این چیزی باشه که تو خبرا میگن یکم بیش تر مراقبت کنین گوش نمیدن 

بچه ها تو رو خدا دعا کنین تازه یه دختری رو معرفی کرده بود قراره بعد از عید بریم خواستگاری مادرم فوت ...

توکلت به خدا باش. زنگ بزن بگو برکرد .همدان تادتهران ک راهی نیست

خودم تنها
توکلت به خدا باش. زنگ بزن بگو برکرد .همدان تادتهران ک راهی نیست

شوهرم میگه چرا رفتی پیامامونو خوندی اونا بین ما بوده نباید می خوندی

2706