2726
عنوان

منم گول فیلمیورو خوردم

240 بازدید | 12 پست

متاسفانه من تاپیک دوستمون ک مورد کلاه برداری فیلمیو قرار گرفته بودو دیر دیدم راستش دیروز رفتم اشتراک خریدم با مالیاتش ۲۷۵۰۰ نشستم دو تا فیلم دان کردم حالا میبینم حجم بسته نتم استفاده شده یعنی خیلی اشغالند این کثافتا.

خیلی راحت و قانونی کلاه برداری میکنن خواهشا اینارو حمایت نکنید رفتم دیدم خیلی ها مثل من گول خوردن و هیشکی هم جوابگو نیس لطفا لطفا اینارو پولدار نکنید

درسته دوبله نت میکشن

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه جایی تو سایتش نوشته که با خرید بسته های ماهانش وقتی فیلم میبینی نیم بها حساب میشه ولی یجوری تبلیغ میکنه انگار بسته بخری رایگان میشه فیلم دید ماهم یبار این اشتباهو کردیم بسته خریدیم بعد حجممون تموم شد😑😑

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
توضیح میدید مرسی؟

زدن فیلم نیم بها هست 

بعد آنلاین که فیلم میبینی حتی بیشتر از اندازه نتت کم میشه فکر میکنن ما خریم 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

[QUOTE=126172187]توضیح میدید مرسی؟[/Qعزیزم هم پول اشتراکو میگیرن هم بسته اینترنتی ک رو گوشیت داشتی رو مصرف میکنن حتی نیم بهام نبود من دو تا فیلم با حجم یک گیگ دان کردم قشنگ همون دو گیگ رفت نیم بهام نبود 

سلام ماهم اشتراک داریم   فیلم میبینم حجم میگیره ازمون  ولی هیچ جا نگفته نمیگیره&nbs ...

عزیزم وقتی نت مون بخاد مصرف بشه چرا باید سی تومن بدیم اونارو ک اشتراک بخریم ؟؟؟؟ بعدم گفته نیم بها میشه ولی نشده