2737
2734
بچه ها خواهشابگید اگه 6ماه یا 1سال ازشیربگیریم بازم بدفرم میشه؟؟؟ کمتربهم میخوره؟؟ 

نه عزیزم بر میگرده ها، کلا پروسه بارداری بخاطر ترشح یه سری هرمونا به بدن فرم زنونه میده. اما کلا سوتین ببندی در طول دوره شیردهیت سینتو سفت میکنه. برا من تغییر چندانی نکرده. چون از صبح تا شب سوتین میبندم. فقط تنها تغییرم بخاطر افزایش وزنم بود که حالا با رژیم داره بر میگرده به حالت قبل. نگران نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترکها رو نمیشه کاریش کرد،  ولی خوب بمرور کوچیکتر میسن و رنگشون هم سفید میشه و زیاد معلوم نیست ...

من شکمم چند تا ترک بیشتر نداشت یکو نیم ساله سزارین شده بودم ولی شکم داشتم تو یک ماه شکممو آب کردم الان میبینم کلی ترک رو شکمم و البته رونم مشخصه😐حالا ک همه چیم صاف شد ترکا خودشونو نشون دادن

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2731
فوقش میری پروتز   از چربی بدنت میگیره میزنه به سینه هات

نه بابا همه اینا عوارض داره همین جوری مردم کلی بیماری دارن وای به اینکه از این کارا کنی 😁میزارمش تو سوتین هیچکس نمیفهمه 😅

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
2738
داری برعکس میگی خواهر تو شیردهی سایزم شده بود ۹۰، چون س ی ن ه پر از شیره و سفت و سنگین میشه الان ۸ ...

منم تو شیردهی ام درسته شیر پر میکنه ولی خب نی نی خالی میکنه دیگه بعضی وقتا تا یکساعت شیر میخوره سینه هام میشه یه ذرررره الان ک خیلی کوچیکن تا بمونه ببینیم بعدش چی میشه شاید ژنتیکی باشه  تو اقوام ما همه اینجوری ان

من شکمم چند تا ترک بیشتر نداشت یکو نیم ساله سزارین شده بودم ولی شکم داشتم تو یک ماه شکممو آب کردم ال ...

چطوری آب کردین؟؟؟

منم سزشدم شکم دارم😖😖

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
نه عزیزم بر میگرده ها، کلا پروسه بارداری بخاطر ترشح یه سری هرمونا به بدن فرم زنونه میده. اما کلا سوت ...

اره توبارداری سی نم شل و افتاده شد. ک شیردهی هم بدترمیکنه. 

خیلی ممنون از راهنماییت عزیزم

😁
چطوری آب کردین؟؟؟ منم سزشدم شکم دارم😖😖

یه برنامه آب کردن شکم از گوگل پلی نصب کردم روزی نیم ساعت ورزش میکردم باهاش  آب شد خودمم باورم نمیشه ولی خب رفت دیگه الان یکمیش مونده ولی وقتی سفت بگیرمش صافه صافه اونم باید آب کنم

2706