2733
2734
عنوان

بلند کردن ناخون

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخواستم ببینم یه وقت دختر روحانی نباشی

دهنت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
2728

عزیزم واقعا هم توی دین اومده ک اگر ناخن باند باشه یه میکروب زیرش ب وجود میاد ک با هیچی از بین نمیره جز گرفتن ناخن 

منم خیلی ناخنام داغونن کاریشم نمیشه کرد

زود از ریشه کنده میشه اینم یه نمونه شه

من از ۱۲-۱۳ سالگی هممممیشه ناخنام بلند بود. تو مدرسه هم یکسره با ناظم سر ناخنام درگیر بودم.‌اصلا نمیتونم کوتاه کنم. اصن انگار انگشتامو کندن

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
2738
عزیزم واقعا هم توی دین اومده ک اگر ناخن باند باشه یه میکروب زیرش ب وجود میاد ک با هیچی از بین نمیره ...

اتفاقا مستحبه خانما یه مقدار ناخن داشته باشن

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستین؟...ممنونم
انگاری مسولین سایت عاقل شدن. فهمیدن با این کارا نمیشه از نگرانی‌مردم کم کرد

نمیدانم !!!

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
من از ۱۲-۱۳ سالگی هممممیشه ناخنام بلند بود. تو مدرسه هم یکسره با ناظم سر ناخنام درگیر بودم.‌اصلا نمی ...

😂😂😂😂چش ناظمو در می اوردی

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)