2726
عنوان

جواب کورتاژ تشخیصی و علت سقط؟

1252 بازدید | 20 پست

سلام کسی اگه بلده بیاد میخوام بدونم..شنبه یا یکشنبه اینا میرم دکتر...ممنون میشم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزن تو مترجم گوگل معنیشو بهت میده

ممنونم سرچ کردم اما درست ترجمعه نمیکنه که

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2728

احتمالا تابحال افراد یا کودکان کم توانی را دیده اید که اندازه دور سرشان از حالت طبیعی کوچک تر است.

کلمه میکروسفالی (Microcephaly) از دو بخش میکرو (Micro) به معنی کوچک و سفالی (Cephaly) به معنی سر تشکیل می شود. این اختلال یکی از اختلال های مرتبط با جمجمه است که در آن مغز در اثر کوچک بودن جمجمه به اندازه کافی رشد نمی کند و مشکلات زیادی را برای فرد به همراه می آورد. از دیگر اختلالات مشهور جمجمه می توان هیدروسفالی، ماکروسفالی و بدشکلی های جمجمه را نام برد.

در این مقاله به بررسی و تعریف میکروسفالی، علایم آن، علل به وجود آمدن این اختلال، ارزیابی و تشخیص آن، پیشگیری و درمان های موجود برای این اختلال می پردازیم.

نوشته میکرو سفالی داشته عزیزم .

وای فدات شم ممنونمممم❤❤❤

خواهش میکنم عزیزم. دعا کن خدا به منم بچه های سالم بده . بچه اولم مشکل ژنتیکی داشت تقریبا مثل جنین شم ...

فدات‌شم انشالله خدا به شما هم نی نی سالم بده الان باردارین،؟اولی سقط شد؟

آره سقط کردم . مال من یا زنده بدنیا نمیومد یا خیلی زود میمرد . نه نشد اقدام کنیم باز عزیزم . 

مگه چندتا سقط داشتین؟

یک بار سقط گردم و بچه اولم بود 

منم یه بار سقط کردم بچه اولم بود تاپیکم زدم اتفاقا...شما آزمایشهای سقط رو دادین؟چون بالا گفتینزنده له دنیا نمیومد یا زود میمرد...

من جنین برای پاتولوژی ندادم . ولی چون سندروم دندی واکد بود دکترم گفت که زنده نمیموند 

منم ندادم.نگران نباش عزیزم ولی قبل بارداری مجدد حتما دکتر برین آرمایش اینارو بنویسین چون سقط داشتی حتما ...انشالله بعدی سالم به دنیا بیاریم ❤

2706