2737
2734
عنوان

علت بیداری من..!😡😡😡😡😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 46 پست
مرسی عزیزم..فقط دعا کن بشم وگرنه ضربه روحی میخورم

خیره عزیزم نگران نباش اوکی میشی 

هیچوقت کسی روقضاوت نکنید سرنوشت انقدردنبالتون میکنه تاتوی یه کوچه بن بست شماروتوی همون شرایط قرار بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمااااا میشه کمک؟؟؟

من مسموم شدم...از ساعت ۴تا الان ۶بار حالم بد شده....

وایی معذرت میخوام ولی الان دیگه چیزی بالا نمیارم فقط عووق میزنم حس میکنم الانه ک معده و رودم بیاد تو دهنممممم...

پیشنهادی دارین؟دارم میمیرم😢😢😢😢😢😢

اسی ببخش💛

خب حالا نی نی بیاد چ عیب داره خواهر ...قسمتت بوده  ولی اگه نمیخوای خیلی رعایت کن

بخدا نمیدونستم همش درگیر درسم اصلا نرفتم سراغ این این موضوع که اطلاعاتم درموردش بیشتر کنم!

ایکاش دکتر میگفت

2731
2738
وای خدا...الان کم تر نشده؟؟

دیشب تا حالا سرف می کرد الان بهتره کمی.به شوهرم گفتم شربت گیاهی سرفه بیاره فردا

هربژی کورد😍😍😍😍بچه هام زندگیمن ❤️خدایا خودت مراقبشون باش
چیزی نخور اشتباه نکن اگه باشه خدا حفظش میکنه نگران نباش ولی باردار نیستی چون بعد سقط پریودی تاخیر دا ...

ببخشید من راحت دارم صحبت میکنم..

ما نزدیکی بادخول داشتیم..اون بچه ای که سقط شد هم با همین روش بود...من معمولا اورژانسی ک میخورم زود پری میشیم...الان میترسم مثل دفعه قبلی بشم..

عزیزم روحیشو دیگه ندارم چون سقط داشتم ازبس مراجعه کردم به سونو ودکتر که دیگه کم اوردم.

خودم یه دختر دارم فعلا نمیخوام ....

اتفاقا بعد سقط رحم اماده تره واسه بارداری

آره قدیمیا میگفتن یه پای بچه سقط شده تو شکم مادره یعنی زود باردار میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ببخشید من راحت دارم صحبت میکنم.. ما نزدیکی بادخول داشتیم..اون بچه ای که سقط شد هم با همین روش بود.. ...

منم سقط داشتم عزیزم پریودی بعدیم باتاخیر زیادشد نگران نباش میشی چون رحم الان امادگیشو‌نداره فقط ارامش داشته باش

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍 
قرص اورژانسی که خوردی خودش هورمونا رو بهم میریزه باعث میشه پریود عقب بیفته

عزیزم این حالت تهوع های خفیف ممکنه بخاطر اورژانسی هم باشه؟من 3شب پیش ک خوردم بعد صبحش رحمم درد میکرد واقعا فکرمیکردم الان پری میشیم ولی نشد ک نشد

2706