2703
2553

من خودم یبار خواب دیدم خالم خبر ب دنیا اومدن ی بچه ی نارسو میده بهم ک همینم شد و دقیقاااا فرداش پسر دایبم یک ماه زودتر دنیا اومده بود و خالم خبرشو داد بهم 

درمورد یکی از فامیلام خواب دیدم ک بچه دارشده و دقیقا چند روز بعد خبر بارداریش رسید

درمورد خودمم خواب دیدم ک یکی از اقوام ک حامله بود ی قاشقو پررر از روغن کرد و داد بهم ولی من نصفشو برگردوندم و دقیقااا ۲ شب بعد از اون خواب فهمیدم حالم ولی نموند و سقط شد

شمام بگید ترسناکم بود عب نداره

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  

من هر دفعه خواب ببينم توى ى خونه همه دور سفره جمعن و عذا ميخورن 

تو اون خونه يكى ميميره 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من هر دفعه خواب ببينم توى ى خونه همه دور سفره جمعن و عذا ميخورن  تو اون خونه يكى ميميره

ای وای منم همیشه میدونم خوابام ب حقیقت میپیونده و این برام ترسناکه  مثلا از اول بارداریم میدونستم سقط میشه چون روغنو برگردونم نصفشو

2714
عموم خواب ديده بود بچه پسرش بغلشه ولي ي كلاغه اومده بود مغز بچه رو برده بود  بچه ب دنيا ا ...

عزیزم تلخ ترین رویا و حقیقت زندگیش اتفاق افتاده که

ای وای پس تونخواب گلم ،😂😂

واقعا عذاب اوره 

چون وقتى همچين خوابى ميبينم بيدار ميشم ديوونه ميشم تا خبر  بدن بهم 

🙏🏻🙏🏻گر نگهدار من ان است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد 🙏🏻🙏🏻خدايا شكرت معجزتو ديدم 😭🙏🏻❤️
منم اینطوري ميشم، بهش ميگن دژاوو

یعنی چی همون رویایه صادقه منظورته یا ی چیزیه تو روانشناسی؟

من خواب دیدم سرسفره عقدم نشستم اینه نداره همه ذهنم درگیرش بودکه یکی دوروز بعدش بابای نامزدم فوت کرد& ...

بله ربط داشت عزیزم 

2706