2726
عنوان

اذان صبح هست دعاکنیم برای....

169 بازدید | 15 پست

❤️اونایی که نمازشب خواندن قبول باشه ان شاء الله ❤️دعاکنیم برای سلامتی وفرج آقاامام زمان

وهمچنین برای مقام معظم رهبری.... 

شفای همه مریض هابه خصوص مریض های صعب الاعلاج که انشالله شفاعت خدانصیبشان شودو به آغوش خانواده برگردن آمین یارب العالمین... 

اونایی که مشکل دارن انشالله به برکت خداوندتواناگره ازکارشان بازشود...... 

اونایی که حاجت دارند.... اعم ازخانه.. ماشین... مال.. بچه... همسرخوب... وووهزارحاجت دیگربه بزرگیت قسم اجابتشان کن که فقط تواجابت کننده ای....... دعاکنیم برای عاقبت به خیری وسلامتی پدرومادرهایمان که سایه شان ازسرمان کم نشود..... وآنهایی که اسیرخاک هستندانشالله آمرزیده شوندباهدیه یک صلوات .....

وخدایادراین سرمازمستونی هیچ بنده ای روبه حال خودش نگذار وخودت پناهش بده.... 

دعاکنیم برای زندانی هایی که دربندهستند ان شاء الله هرچه زودترازادشوند.... 

و اونایی که حاجت دارن حاجت روابشن وهمه دعاهاهم مستجاب بشه ان شاء الله ...... و ان شاء الله که این ویروس کرو نا ریشه کن بشه

کافیه دردلتان یک آمین یارب العالمین بگویید

التماس دعا.

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه گزارش بزنید؟

صلوات میفرستم براتون

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2728

میشه برای منم دعا کنید

خیلی محتاجم

ممنون❤

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

دعا کنیم برای سلامتیه امام زمانمون تعجیل در ظهورش انشالله دعا کنیم به دعای امام زمان ریشه بیماری از ایرتن کنده بشه راه درمانی براش پیدا بشه مریضا سلامتیشونو بدست بیارن

یاالله به محمد به علی به فاطمه بنت نبی به حسن به حسین یا صاحب الزمان الدرکنی ولاتهلکنی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

به نیت سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان " عجل الله"🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

لطفا بیمار این کاربر هم از ته دل دعا کنید، ممنون 

@غلطگیر    

استارتر اگه نماز شب خوندین،  لطفا کسانی رو که تگ کردم خیلی دعا کنید، ممنون

@ابلیسم   شفای دخترشون

@باراناسالاری   شفای مادرشون

@fazisadat2   شفای نامزدشون

@صبامنم   شفای برادرشون

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ                                       إِنَّا أَعْطَيْنَاكَ الْكَوْثَرَ﴿۱﴾                                         فَصَلِّ لِرَبِّكَ وَانْحَرْ﴿۲﴾  إِنَّ شَانِئَكَ هُوَ الْأَبْتَرُ﴿۳﴾

الهی آمین 

الهی هرچه زودتراین بیماری باروبندیلشو ازکشورمون جمع کنه بره و شب عید جای هیچ کس سرسفره هفت سین خالی نباشه 

برای آرامش وصبردل خواهرومادر منم دعا کنید

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706