2410
2553

بی خیال شو

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

عروس چینی بگیر 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اسی میشه گزارش بزنی واسم

ممنون

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

من سه تا دارم 

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑

میگن همه حیوانات وحشی و اهلی میتونن ناقل باشن

نکه مریض ها،ناقل

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

سلام.این باورغلطی هستش که بعدازاومدن کرونابه ایران خیلی رایج شده...کلی سگ،گربه وپرنده ی خونگی آواره شدن چون صاحباشون فکرمیکردن میتونن ناقل بیماری باشن...امااین غلطه..درباره ی طوطی سانان هم بایدبهتون این اطمینان روبدم که هیییییییچگونه بیماری ی مشترکی بین انسان وحیوان روندارن توخودشون ونمیتونن ناقل هیچگوووونه بیماری یاحتی عفونتی به انسان باشن...من خودم 6تاطوطی فیشرچشم دکمه ای دارم که2تاشون بعدازشیوع کروناازتخم دراومدن وخیالمم بابتشون راحته راحته

2714
سلام.این باورغلطی هستش که بعدازاومدن کرونابه ایران خیلی رایج شده...کلی سگ،گربه وپرنده ی خونگی آواره ...

یعنی بخرم فردا؟ آخه از بازار میخوام بخرم

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜
یعنی بخرم فردا؟ آخه از بازار میخوام بخرم

من الان چهارپنج ساله کل تفریح ودلخوشیم شده سروکله زدن بااین فسقلی های دوست داشتنی...ازهرجایی پرنده رونخرید...درمرحله ی اول یکم بیشترفکرکنیدببینیدشرایط خوب نگه داشتن وتوجه کردن کافی به پرنده روداریدیانه؟مرحله ی دوم اینه که حیوون روواسه تایم کوتاهی نیاریدپیش خودتون وبعدازیه مدت خستتون کنه ویابفروشیدش یارهاش کنیدبه حال خودش...سوم اینکه راجب جایی که ازش میخوادپرنده بخرید،سن واقعی ی پرنده وشرایط سلامتیش حتماًحتماًحتماً خووووب اطمینان حاصل کنید...ودرآخراگه همه ی اینااوکی بودبرای اطمینان خاطرازسلامتی ی عضوجدیدخانوادتون اون روحتمابه دامپزشکی ببریدتاچکابش کنن...کاری که من هر6ماه یکباربرای بچه هام انجام میدم

من الان چهارپنج ساله کل تفریح ودلخوشیم شده سروکله زدن بااین فسقلی های دوست داشتنی...ازهرجایی پرنده ر ...

منم کارم همینه عزیزدلم چند جفت دارم انواع و اقسامشو،میخواستم واسه یکیشون جفت بگیرم ولی موندم تو این شرایط چکار کنم 

سوالاتی که راجع به کیک خامه و معمولی دارین بپرسین پاسخگو هستم 💜💜💜