2733
2734
عنوان

تفاوت قد زن و مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 42 پست
ن مرد قد کوتاه دوست ندارم البته هرکسی یه نظری نداره  من متنفرررررررررررررررررررررررم از قدم &n ...

من قد

خودم ۱۷۳ هست ولی خوشم نمیاد دوست داشتم ظریف و بغلی باشم 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قد خودم ۱۷۳ هست ولی خوشم نمیاد دوست داشتم ظریف و بغلی باشم 😑

اییییی خوشبحالت 

چندسالته قدتو بده من 😢😢😢من دوست داشتم قدم بلند بود کلا حس میکنم مانتو تو تن قشنگتر میشه  کلا تیپ زدن راحترو قشنگتر ب نظر میاد

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
آخه خیلی ضایس😑آدم حس نمیکنه مرد کنارشه ولی از اون ورم عاشقشم😔🚶‍♀️

اگه عاشقش بودی الان زنش بودی

مثل آشنای من

که با آدمی ازدواج کرد که مشکل جسمانی داشت

تو عاشقش نیستی فقط وابسته یا شیفته اونی

اگه بودی نمیگفتی بهش ضایع

با افتخار دستشو میگرفتی بلند هوار میزدی این عشق منه

خودت بهتر میدونی چی میگم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
2728
من قد خودم ۱۷۳ هست ولی خوشم نمیاد دوست داشتم ظریف و بغلی باشم 😑

خب هستی که

نرمالی

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...
اییییی خوشبحالت  چندسالته قدتو بده من 😢😢😢من دوست داشتم قدم بلند بود کلا حس میکنم مانتو تو ت ...

🤣🤣🤣🤣واقعا دوسش ندارم حالا اگه اونور بودم میرفتم مدل میشدم ولی تو ایران که فقط شده دردسر والا

🤣🤣🤣🤣واقعا دوسش ندارم حالا اگه اونور بودم میرفتم مدل میشدم ولی تو ایران که فقط شده دردسر والا

خخخخخخ دردسر چرا 

جووون بابا مدل 😍😜 

من عاشق قد بلندم  یعنی اگ خدا میگفت چقدر قدت باشه میگفتم 190

من ب هدفم میرسیم انشالله   وزن اولیه 75..........هدفم اولم 65 .........دوم60..........سوم55
2738

من که هشتادم و ورزشکارم و پاهام لاغره رو به سختی واسه مدلینگ حرفه ای قبول میکنن

پوئن مثبتت چیه؟

آخ امضات😓 ببینم فردا وصلم میکنه یا چی

😂😂😂😂😂حالا جدی نگیرین یه چی نوشتم خداشاهده تا حالا گزترش نزدم مگر اینکه یکی ازم خواسته باشه برا ترکیدن تاپیکش گزارش بزنم 

کاربریه دهمم هسش  کاربر سال 96 بودم من 

سر بحثای سیاسی ک  میزدن میترکیدم حالب اینجا استارترا نمیترکیدن ک بحث سیاسی راه مینداختن 

من که هشتادم و ورزشکارم و پاهام لاغره رو به سختی واسه مدلینگ حرفه ای قبول میکنن پوئن مثبتت چیه؟

ببخشید چی هشتاده؟هن؟زیر دیپلم حرف ززن 😜خب اینکه شونه هام پهنه که توی اروپا ضعف میکنن به خصوص برای مدلینگ کت و شلوار چاقم نیستم ۶۰ کیلوام

2706