2410
2553

اره وقتی دعواتون شد با قلماش بزندد

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
اره وقتی دعواتون شد با قلماش بزندد

خخخخخ😂😂

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم آدمای جذابین

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2456

من عاشق اینجور پسرام،بااحساسن

ولی شانس ندارم

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2714

از بندخدا و روحیاتش که نگفتی

ولی من اصلا دوس ندارم

مرد باس زمختیش بیشتر از احساسی بودنش باشه

تو سختیا باید به یکی تکیه کنی دیگه؟نه اینکه تو بری دلداریش بدی

بازم نظر منه

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

رشته مهمه 

آیا میتونه درآمدزا باشه؟

هر هنری رو نمیشه باهاش کار کرد و نون شب رو تامین کرد!

نمیشه که نون زد تو عشق و خورد که... 

ولی در کل میزان درک متقابل دوستان هنری خیلی بیشتر از سایر رشته هاست. 

در مورد نقاشی هم دقت کن کسایی که با رنگ یا بنزین زیاد سر و کار دارن از نظر سلامتی در خطرن.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

من خودم دانشگاه هنر رفتم و قبولم نکردم زن ادم هنری بشم روحیم باهاشون جور نبود اما دوستام که ازدواج کردن والله راضین بستگی داره اون چجوری باشه زیادی عاشق باشه زیادی احساسی باشه خوب نیست چون زودم فارق میشه میره عشق بعدی بعضیاشون یکم عرفانین اونا خوبن بعضیاشون روحیات محکمتری دارن بازم خوبن بعضیاشون تو کار علف زدنن اونام که معلومه دیگه خلن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
از بندخدا و روحیاتش که نگفتی ولی من اصلا دوس ندارم مرد باس زمختیش بیشتر از احساسی بودنش باشه تو س ...

زنا با هم فرق دارن بعصیا دنبال مرررردن احساس رقیق حالشونو بد میکنه بعصیا دوست دارن طرف رمانتیک باشه عشقولانه باشه روزی 100 بار بگه دوستت دارم 

اول باید ادم خودشو بشناسه روحیات خودشو بفهمه اونوقته که انتخاب خیلی راحت میشه

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706