2733
2734
عنوان

سنگ شدم یا عاقل نمی دونم؟🙄

252 بازدید | 20 پست

اینروزا هر چی فکر میکنم نمی تونم دلیلی برای دوست داشتن یه پسر پیدا کنم 

واقعا هر چقدر هم کامل باشه مغزم اجازه نمیده و اعتماد نداره 

هر کیو تو فضای مجازی میبینم تو خیابون تو ....

میبینم حس خوبی ندارم میگم از کجا معلوم آدم خوبیه 

چطور میشه با هیولاهایی زندگی کرد با کسایی که ظاهر و باطن مثل هم نیست 

بد بینم بدبین نه میتونم اطمینان کنم نه میتونم عاشق شم😑🙃🙃🙃

حتی خواننده ی مورد علاقم کسی که بیست و چهار ساعته کلیپای کنسرتاشو و... رو میدیدم برام الویتشو از دست داده 

میگم نمی شناسمش یه پسره مثل تموم پسرای دیگه میتونه باطنش کثیف باشه

و این بدبینی منو خیلی اذیت میکنه😧😬

شما چطورید؟

با فهم و کمالات مثل خودم  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی دیگه بدبینی دختر فک کنم پیش زمینه داره😉

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
خیلی دیگه بدبینی دختر فک کنم پیش زمینه داره😉

چه پیش زمینه ای؟

خخخ من به زنا هم نمیتونم اعتماد کنم 

پسرا رو یه شیطان میبینم🙃😓احساس میکنم خیلی میتونن آسیب برسونن

2738

پسرا باطنشون کثیف نیس.اونام مثل ما ادمن.هر چه قدر که ما زنا میتونیم غیر قابل اعتماد باشیم اوناهم

هر چه قدر ما میتونیم بد باشیم اوناهم

هر چه قدر ما میتونیم اشتباه باشیم اوناهم

پسرا باطنشون کثیف نیس.اونام مثل ما ادمن.هر چه قدر که ما زنا میتونیم غیر قابل اعتماد باشیم اوناهم هر ...

آره آره قبول دارم زنا هم میتونن ترسناک باشن 

ولی پسرا کثیف تر

میتونن روحتو فکرتو جسمتو زخمی کنن😬

چه پیش زمینه ای؟ خخخ من به زنا هم نمیتونم اعتماد کنم  پسرا رو یه شیطان میبینم🙃😓احساس میکنم ...

نمیدونم حس کردم شاید یه روزی یه نفر اعتمادتو از بین برده ولی ما دخترا حس شیشممون قویه من خودم اگه ی ادم واقعا نیت خوبی نداشته باشه بدون اینکه حرفی بزنه حس میکنم،البته خودمم خوشبین نیستم شعارمم اینه بدبین بودن بهتر از ساده لوح بودنه،برا خودم پیش زمینه داره البته

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای

من الان متاهلم 

خودمم انتخاب کردم 

الان دوسال نشده هنوز که عقدیم ولی دلم آروم نیست 

همش بد بینم 

همش استرس همش گریه یواشکی 

جدیدا از استرس ک بی عصابی دستام سر و بی حس میشه 

تو ۱۷ سالگی میترسم کم کم ام اس بگیرم 

چون الان این بد بینیا باعث از هم پاشیدن زندگیم میشه 

شاید باعث بشه‌دیگه نتونم ادامه بدم

#انسیه_الحورام  ♡طرح لبخند طُ پایان پریشانی هاست:)♡
نمیدونم حس کردم شاید یه روزی یه نفر اعتمادتو ازربین برده ولی ما دخترا حس شیشممون قویه من خودم اگه ی ...

نه کسی اعتمادمو از بین نبرده ولی نمیدونم از کجا میاد این نفرت 

همونجور که گفتی نمیخوام ساده لوح باشم☺

نه کسی اعتمادمو از بین نبرده ولی نمیدونم از کجا میاد این نفرت  همونجور که گفتی نمیخوام ساده لو ...

حداقل اسیب نمیبینی🙂

2706