2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما اگه بیل زن بودیم باغچه خودمون بیل میزدیم

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2728

صحبتای خانوم دکتر مینو محرز رو گوش بده 

طبق گفته ی اون بهداشتو رعایت کن 

سیستم ایمنی بدنتو هم قوی نگهدار   یعنی خواب کافی و غذاهای مفید 

بیرون  مثل خریدعید   و مسافرت  و بازار   و مهمونی  و نماز جمائت  هم نرو 

دیگه بقیش دست خداست 

چیزای منفی گوش نده و نخون 

وقتتو تو خونه به کتاب خوندن و فیلم دیدن و اهنگ گوش کردن  و .... صرف کن 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738

من به خواهرم گفتم اگه گرفتم بچه امو بزرگ كنه فقط نگرانيم پسرمه بخوام بميرم با هزار اتفاق ديگه هم ميميرم اگه هم نخواد كه بشه كروناهم تاثيري روم نداره فقط تو خونه نشستم زندگيمو ميكنم

حالم داره ازاین اوضاع بهم میخوره این کروکودیل چی بود افتاد به جون ملت😢

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706