2737
2734
عنوان

شوهرم کجاست یعنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5101 بازدید | 196 پست
میتونیدنکنید۱۱۰تماس گرفتم گفت تااول صبح صبرکن مثلان چکارکنم توی این نصفه شب نزنم ب کوچه خیابون

عزیزم گاری از دستت بر نمیاد الاخصوص تو این ساعت کجا بری؟؟برای خودتم خطرناک بهترین کار اینه رنگ بزنی خانوادش

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
میتونیدنکنید۱۱۰تماس گرفتم گفت تااول صبح صبرکن مثلان چکارکنم توی این نصفه شب نزنم ب کوچه خیابون

بعد 4 ساعت تازه زنگ زدی!؟ 

خجالت آوره این حجم از دروغ 

مطمئنم الان داری به ریش این همه آدم که راهکار دادن میخندی

خدا شفات  بده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالتون خوبه!؟  آدم نزدیکترین کسش گم بشه پناه میبره به هم صحبت؟! یا میره دنبالش!؟!

من توی این شب اگه پاموبزارم بیرون شوهرم بیادخونه سالم باشه میکوشم بعدشم من حامله دخترمم۱سال ۳ماهش چطوری تنهایی برم بگردم

مردها زیاد از این کارها میکنن نگران نشو .من واسن زیاد پیش اومده.رفته بود یسری نون بخره .یه روز شد نیومد من به همکاراش زنگ میزدم اقا رفته بود پیش رییسش کمکش

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2731

ماشین نداری بری با ماشین دنبالش بگردی ؟

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
من توی این شب اگه پاموبزارم بیرون شوهرم بیادخونه سالم باشه میکوشم بعدشم من حامله دخترمم۱سال ۳ماهش چط ...

میاد نگران نباش

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2738
من توی این شب اگه پاموبزارم بیرون شوهرم بیادخونه سالم باشه میکوشم بعدشم من حامله دخترمم۱سال ۳ماهش چط ...

تو موقعیتی که احتمال خطر هست اومدی بپرسی به خانواده شوهرم بگم یا نه آخه قهرم؟! 

نی نی سایت پر شده از یه عده عوامِ خاله زنک

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706