2733
2734

اولیش خودمم چون زودتر گفتم😀هرکی میخواد بیاد شرکت کنه اسمشو بگه از،یکشنبه شروع میکنیم .انشالله همگی حاجت روا شیم❤❤❤مخصوصا اینکه روز،اخر چله نیمه شعبان هست❤❤

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

عزیزای من هرکی میخواد شرکت کنه لطفاااااااا مطمئن باشه ک وسط،راه نمیگه من دیگه نیستم😐

اسم هاتونو بگین میام میخونم ب ترتیب اسامی لیست رو اعلام میکنم

دوستان فقط این دعا اسم های اعظم خدارو داره تو مفاتیح موشته باید در،صورت طهارت بخوانی ،لطفا روزای پریودی بدین به جاتون یکی ک پاکه بخونه🙏🙏🙏ولی خیلیییی عالیه این دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

فقط یه چیزی هست اونم اینکه روزای پریودی باید بدین نائب (یکی ک پاکه به جاتون بخونه)براتون بخونه چون باید در صورت پاکی بخونین چون اسم های اعظم خدارو داره ،ولی خیلی عالیههههه این دعا ❤

متنشو بذار و لایکم کن ببینم چقدره بعد مرسی 

عزیزم اگه میخوای تو چله شرکت کنی زودتر بگو تا اسمتو تو لیست وارد کنم اهان تو این تاپیک بیا بگو اگه هستی اسمتو بنویسم ن اینحا👇👇👇👇

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3987430/کی-میادچله-ی-دعای-مشلول-ازفردا-تا-نیمه-ی

کسیو ندارم بجام بخونه چطور میشه

من اشتباه کردم دوستان زمان پریودی هم میشه خوند .وضو یگیرین و رو به قبله با لباس پاک بخونین

2706