2726

سلام.دوستان ی هفته ای هست که ب خاطر این ویروس لعنتی بچه هامو از خونه بیرون نبردم.اونا هم آنقدر بهانه میگیرن ک کلافه شدم.ب شوهرم میگم فردا غذا درست میکنم بریم اطراف شهر،تو طبیعت ک بچه ها حال و خودشون عوض بشه.ایشون مداااام غر میزنه میگه خطرناکی.من میگم نه بابا وقتی با کسی در تماس نباشیم خطری نداره.ویروس ک دیگه تو هوا پخش نیست.نظر شما چیه دوستان؟بریم یا نه؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که بیرون نمیبرمشون گلم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

تو طبیعت ک ویروس نیست. منم یه هفتس نرفتم بیرون از خونه باردارم، ماشینمونم شهرستانه وگرنه فردا حتما میرفتیم طبیعت. سردرد شدید گرفتم دو روزه

دو ساله عضوم ولی، سوسابقه دارم، حداقل ۶ بار ترکیدم. 😁
کدوم شهری خو

تهران

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

سرده اخه ،بعدم رفت و امد  دست زدن به اسانسور ،احیانا دیدن‌همسایه ها همش ریسکه چرا من‌و بچه هام‌اصلا مشکلی نداریم از این‌که تو خونه ایم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2706