2726
عنوان

شما به همسرتون حساسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 46 پست
یعنی زندایی من سره حسادت اینجوره؟

زن داییت حتما تو خانواده با خودشون اینجوری رفتار شده یاد گرفته حالا داره پیاده میکنه... بعضیا شوهرشون خیلی که خوبه باهاش پز میدن به خانواده شوهرشون و نمیزارن کسی نزدیکش بشه خسیس بازی در میارن میخوان بگن فقط مال خودمه ولی تو خانواده خودشون یه جوره دیگه ان در مورد شوهرشون 

خدایا مرسی❤️💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن داییت حتما تو خانواده با خودشون اینجوری رفتار شده یاد گرفته حالا داره پیاده میکنه... بعضیا شوهرشو ...

دقیقااااا

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2728

منم ی جاریه بزرگتر دارم ک چون اوایل با پدرشوهرم اینا زندگی میکرده الان خیلی حس مالکیت داره و همش بین حرفاش میگه ک من برا شوهرت از تو عزیز ترم حتی وقتی سر ی حرفی ک پشت سرم زده بود جلو پدر شوهرم اینا بحث انداختم و شوهرمم چون میدید ک داره زندگیشو خراب میکنه باهاش سرد بود اومده بود نشسته بود رو پای شوهرم هی تند تند بوسش میکرد ک بخاطر این (خیلی با لحن بدی ب من اشاره میکرد)با من سرد شدی؟فک کنم تا اخر اون بحث نزدیک ۷۰ بار بوسید شوهرمو اونم هی سرشو مینداخت پایین و قرمز میشد خودشو میکشید عقب

خواهشا هرچی هم ک بودید حد خودتونو مخصوصا وقتی طرف سر ی زندگی هست رعایت کنید

یعنی این چیزهامهمه شایدم مازیادسختش میکنیم هردوتاشون شوهردارن دیگه اخه بعضیهاخیلی ساده نگاه میکنن به اینچیزهاوواقعاهم عین برادرخودشون طرف رونگاه میکنن ....ولی اینم درنظربگیراسی جون اگه جاریت ادم نفهمی بودیه چیزبدی بهت میگفت ولی بااین رفتارش بی احترانی هم نکرده فقط خواسته بهت بفهمونه نکن ....

شماچیکارکردین؟؟

بهش تاکید کردم ک انتخاب خودش بوده ک اومده و با پدرشوهرم اینا زندگی کرده و میتونسته قبول نکنع این دلیل نمیشه ک با اون بهانه هرغلطی دلش خواست تو زندگیمون انجام بده والا

بهش تاکید کردم ک انتخاب خودش بوده ک اومده و با پدرشوهرم اینا زندگی کرده و میتونسته قبول نکنع این دلی ...

خیلی عذرمیخوام ولی اینکه نشست روپای همسرت واقعابی حیایی خودش رورسونده به نظرم بایدبهش میگفتی خجالتم خوب چیزیه وکاملابروش میاوردی یاهرکاردیگه که دیگه تکرارنکنه ...

2706