2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا امروز خریدم نیم کیلوییشو ۲۰ تومن

تو چجوری استفاده میکنی؟خیلی بد میچسبه ب دست

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2731
قبلا که خریدی راضی بودی راسته بعد از مدتی استفاده موها کلا درنمیاد

درموردموم کلااین قضیه راسته من موم سرداستفاده میکنم موهام صفره امروزم وبعدچندین سال پاهاموانداختم باز

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
اتفاقا امروز خریدم نیم کیلوییشو ۲۰ تومن تو چجوری استفاده میکنی؟خیلی بد میچسبه ب دست

من خودم درست میکردم جون میکندم تا درست میشد بدنبود اما همچین خوبم نبود خیلی سخت بود اره کثیف کاری زیاد داره😂از کجا خریدی تو؟

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
2738
درموردموم کلااین قضیه راسته من موم سرداستفاده میکنم موهام صفره امروزم وبعدچندین سال پاهاموانداختم با ...

چند میخری چ نوع مومی و از کجا

و اغوشت گرم ترین گناه عمرم بود♡:)
درموردموم کلااین قضیه راسته من موم سرداستفاده میکنم موهام صفره امروزم وبعدچندین سال پاهاموانداختم با ...

ضرر نداره؟؟

قیمتش گرونه؟؟

اشکانم یه جور عاشقتم که انگار این دنیا تنها همین یک مرد را دارد
من خودم درست میکردم جون میکندم تا درست میشد بدنبود اما همچین خوبم نبود خیلی سخت بود اره کثیف کاری زی ...

از لوازم آرایشی

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706