2703
2553
عنوان

اعصاب بچه دوم داشتید که آوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 50 پست

منم در خودم از هر لحاظی آمادگی ش رو نمیبینم

دخترم ۳ ساله ش تموم شده تو ۴ سال هست

فقط دلم غش میره بچه ی کوچیک میبینم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه که مشکل ندارد ،شما اول باید خودت رو درمان کنی ببینی ریشه عصبی بودنت چیه 

والا ما که یه نی نی داریم اعصابمونم سر جاشه کلی هم باش خوشیم

خدایا شکرت    در پناه خودت حفظش کن  
اگه بی حوصله و عصبی هستی نیار نه تنها به بچت کمکی نکردی برعکس عصبی تر میشی و پسرت خدایی نکرده افسرده ...

همین الانم افسرده اش کردم. مادرش بمیره

پسرم جون دلم💕
2456
حالا خانومای گلی که ی بچه دارین و فعلا حالا حالاها بچه‌نمیخواهین روش پبشگیریتون چیه؟!

من ک ا ن د و م

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

اگه اعصاب وحوصله شو نداری نیار عزیز من..با بچت بیشتر وقت بگذرون.

من دوتا دارم خداروشکرمیکنم بابت داشتنشون...امشب فیلم خجالت نکش ومیدیدم جفتشون اومدن میگن مامان برامون یه نی نی بیار..پسرم میگه نی نی چوکولو بیار.خودم بزرگش کنم😬😂

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........
بچه که مشکل ندارد ،شما اول باید خودت رو درمان کنی ببینی ریشه عصبی بودنت چیه  والا ما که یه نی ...

شکر خدا که آرومی. من خیلی سختی داشتم تو زندگیم. هنوزم دارم. نگران تنهایی بچمم بخاطر همیناس

پسرم جون دلم💕
2714
سه ساله و یک ساله  کمکی دارم،میذارمشون میرم بیرون خودم  تو خونه هم خودشون با هم مشغولن&n ...

دختر من پیش هیچ کی واینمیسه

آرزوی باشگاه مونده تو دلم

2706