2726
عنوان

اعصاب بچه دوم داشتید که آوردید

374 بازدید | 50 پست

خانوما من خیلی عصبی ام. خیلی کم حوصله ام. ولی بچم خیلی تنهاس. همین الانم دارم براش گریه میکنم. حتی توان بازی کردن باشو ندارم. نمیدونم چکارکنم. از یه طرف میگم بچه دوم بیارم بخاطر بیکسی و تنهایی پسرم. از یه طرف خودمو میبینم که عصبی و.کم حوصله و غمگینم. چکار کنم. راهنمایی ام کنید. بهش قول دادم کلاس اول تموم شد بچه براش بیارم. 

پسرم جون دلم💕

من داشتم و اوردن دومی رو اما ب غلط کردن افتادم . 

کلینیک لیزر دکتر سنجری #لیزر_شهریار ۰۹۲۱۲۸۲۹۸۴۵ قدرتمندرین دستگاه الکساندرایت کندلا بدون ژل و با سری شخصی ۲۰۲۳.    و دستگاه نیوگلدنس ۲۰۲۳با کولینگ فوق العاده _ بدون بازگشت و درد _دارای ۳ طول موج مناسب تمام تایپهای پوستی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بهش قول نده و یک نفر دیگه رو بدبخت نکن

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

قول دادی 

باید به قول ت عمل کنی

مامان منم همه اش میگفت بری کلاس اول

رفتم اول گفت دوم

تا بالخره کلاس پنجم اورد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خدا بمن ی دوقلو بده سالم بیان بغلم توروخدا ی آمین بگید با ی صلوات😢😭

سقط داشتمو اسپرم شوهرمم مشکل داره😭

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
پس چکار کنم. هرشب کارم شده گریه

سعی کن اول خودت رو شاد و درمان کنی بعد واسه همین بچت وقت بذاری

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706