2726
عنوان

بیاید غیبت کنیم دلمون باز شه...

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 55 پست
ابنقدر همه توفکر اینن که کرنا نگیرین وفکر وذکرشون درگیر این ویروسه  دیگه فرصت انجام هیچ گناهی ن ...

نه من الانشم گناهام زیاده دنیا دوروزه باید ازش لذت برد😂😂 الان به جرم ترویج گناه مسدود میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرم خیلی تنبله خونش همیشه کثیفه دخترش ۱۲ سالشه باادبه میگم چرا باهاش درست حرف نمیزنی کل فامیل النازو میگن چرا باهاش لجی میگه ولش کن دشمنه 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
من خواهرم  مجرد از صدتا خواهر شوهر مادرشوهر برام بدتر بوده تو زندگیم دلم نمیا نفرینش  کنم ...

خدا کمکش کنه اخلاقش درست بشه خیلی سخته ادم از خواهر خودش بخواد بکشه☹

بیخیال😐

تاپیک شما که خیلی باحال بود 🤣🤣

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
وای من ی چیزی سر دلم مونده بزار بگم....خواهر شوهرم کل سیسمونیش رو عکس گرفته گذاشته پروفایلش خدایاااا ...

میخواد به رخ کدوم بیچاره ای بکشه بهش بگیم این کارا خیلی وقته از رده خارج شده😭😭

2706