2737
2734

اگر مجردین فقط عکس خودتون و اگر متأهلین عکس جفتتون رو تو یه پست بذارین. عکس جفتتونم ندارین عکس یکیو بذارین.

دلم گرفته. یه ذره عکسای قدیمی ببینیم شاد شیم.

فقط اگر نگران امنیتتونین سریع پاک کنین که استفاده سوء نشه. یا اگر کلهم نگرانین عکس نذارین و فقط بیننده باشین. خودمم الآن چیزی ندارم بفرستم. فقط دلم عکس بچگی آدما می‌خواد. ببینم و کلی حظ کنم و پیش خودم فکر کنم این آدما چه مسیرایی رو طی کردن و الآن اینجان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شوهر من ی عکس از بچگیش داره تو خونمون ..اونم عکس دستجمعی تو مدرسه ..آقا س گوشه نشسته دستشم کل صورتشو گرفته اصلا معلوم نیست 😐😂

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
شوهر من ی عکس از بچگیش داره تو خونمون ..اونم عکس دستجمعی تو مدرسه ..آقا س گوشه نشسته دستشم کل صورتشو ...

یاد یه بیت شعر افتادم مصرع اولش یادم نیست مصرع دومش هم در کتاب پاک شده بود😐😂

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2706