2733
2739

خانما ماه رجبه  و امشب شب ارزوها..میخوام برای حاجتم ک راضی شدن شوهرم ب بچه دارشدن و حاملگیمه ۱۰۰ هزار صلوات نذر کنم..همه حاجت گرفتن اگه دوس دارین شمام برای حاجتتون هرچن تا میتونین بفرستین و تعدادشو بگین...انشالله ک همگی این ماه حاجت روا شیم...

تو ی تایپیک خوندم ی خانمی حاجت محالش بعد ۱۰ سال بااین ختم براورده شد❤

تاالان نزدیک ۸۰ هزارتا ختم شده

خدایا مواظب تو دلیم باش مرسی ک بهترین هدیه اتو بهم دادی😍🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۵۰۰ تا لطفا همگی دعامون کنید من و خونوادمو

ان شالله بخوبی و خیر گره از مشکل همتون واشه فردا میفرستم

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
2738

فردا هزار تا

خواهش می‌کنم برام صلوات بفرستید. خدایا همه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمومه... همین که اول و آخر تو هستی... به محتاج تو محتاجی حرومه. میشه نگاهم کنی آروم شه زندگیم.... چشم از من بر ندار میپاشه زندگیم... 

من 500تاصلوات میفرستم ان شاالله همه حاجت روابشن 🙏💚💙💙💚🌹

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.