2733
2734
عنوان

عكس همسرم( به همفكريتون نياز دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 140050 بازدید | 349 پست
نرفتم موندم الانم كنارم خوابه دستش تو دستمه ولي از بس اين چن روز استرس داشته همش بدنش با شدت تكون مي ...

واااای گریم گررررفت😭😭😭😭

خداحفظشون کنه واقعا ازشون ممنونم

واي عزيز دلم مي خواي شماره بده برات فيلمشم كه دوستاش ازش گرفتن بفرستم با تلگرام يا واتس آپ 

آخه پشتشون اون بالا یه چیز آویزونه چینی نوشته واسه همین گفتم وگرنه منظوری نداشتم. خدا حفظش کنه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرفتم موندم الانم كنارم خوابه دستش تو دستمه ولي از بس اين چن روز استرس داشته همش بدنش با شدت تكون مي ...

😔😔😔😔 وااای شوهر من عیدا که کارش زیاده و فشار روشه اینجوری میشه

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
2731
منطقی ترین و درست ترین حرف .چقد لوس و احساسی بعضی کاربرا حرف میزنن.انگار فیلم هندیه.این مریضی جوریه ...

راستش شعار نيس خوشحالم نرفتم .... با اين كه سر اين مسئله امروز نزديك بود دعوا كنيم ولي الان دستمو گرفته خوابيده ... خودمونو تو خونه حبس كرديم كه مشكلي پيش نياد برا كسي 

2738
راستش شعار نيس خوشحالم نرفتم .... با اين كه سر اين مسئله امروز نزديك بود دعوا كنيم ولي الان دستمو گر ...

اره عزیزم خوب کاری کردی

زنو شوهرک فقط واسه ی روزای خوشی.هم نیستن باید همیشه کنارهم باشن

خیلی مراقبت کن ازش

بهش غذاهای مقوی و میوه زیاد بده که بدنش قوت بگیره

ان شاءالله همیشه صحیح و سلامت باشه و سایش بالای سرت عزیزم❤❤

ارزوی سلامتی برای شما و شوهرتون دارم ترس به دلت راه نده خدا مهربونتراز اون چیزیه ک ما فکر میکنیم پس ...

ممنونم ، راديولوژيه ، با اضافه كارو كارانه مجموعا حدودي ٥ تومن ميشه البته كارمند رسميه. ولي فكر كنم حقوق پايه يعني بدون اضافه كارو كارانه سه تومنه

ممنونم ، راديولوژيه ، با اضافه كارو كارانه مجموعا حدودي ٥ تومن ميشه البته كارمند رسميه. ولي فكر كنم ...

ممنون عزیزم یک عدد خواستگار دارم اونم شغلش رادیولوژیه 

مرسی از اطلاعت😘 

در ضمن اینقدم ناراحت نباش خدا همیشه فرشته های مثل شوهر تورور از هرگونه بلا حفظ میکنه

اکثر تاپیک های جنجالی هستم، اما حوصله تایپ کردن ندارم🥲😀
سلام عزیزم منم پرستارم و اگر امکانش بود پدر و مادرمو این مدت میفرستادم یه جای دیگه که پیشم نباشن...ا ...

سلام عزیزم خوبی لطفا از شرایط بیمارستانی که هستی بهم بگو امکانات دارین همکاراتون حالشون خوبه توروخدا من بیشتر از همه نگران شما و همکاراتونم اگر شرایط خوبی نیست بگیر اطلاع رسانی کنیم مجبور شن یه کاری بکنن من خیلی دنبال ماسک پزشکی آن کودک پنج گشتم پیدا کنم با قیمت مناسب میخوام بگیرم پخش کنم بیمارستان لطفا اگر جایی رو می شناسید که داشته باشه بهم بگید 

برای حال خوب قلبامون❤️🖤
2706