2726
عنوان

عكس همسرم( به همفكريتون نياز دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 140049 بازدید | 349 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا بیمار کرونایییییی اوردن؟؟به نظر من که برو خونه مادرت چون به هر حال اگه بیاد خونه همش نگرانی که مبادا چیزی بشه اونم همینطور پس یه مدت برو تا هم خیال خودت هم اون راحت شه

2728

اره گلم برو اینطور خیال همسرت راحتره و همینطور خودت. قدرت بدنی هر ادمی متفاوته . شاید شما ضعیف تر از همسرت باشی. ان شالله ایشونم سالم و سلامت از این جریان میگذرن . 

ای ول بابا خدا قوت برای سلامتیش صلوات فرستادم

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

واقعاباید تقدیر کرد از اینوهمه ایثار و جوانمردی ، هر چند زندگیهامون سخته ولی خدارو شکر مردم خوب و غیرتمندی داریم که هنوزم تو سختیها پشت هم هستند ، بنظرم بهترین هموطنها رو داریم   که حتی تو بدترین شرایط و حتی جنگ جونشون رو فدایه مردم و وطنشون کردن ، خدایااااا تو شاهدی پس به داد هموطنان مظلوم و خوبم برس😭😭😭😭😭

👑♥️🌺♥️🌺♥️فقط خدا  🌺👑💗💗💗💓♥️♥️♥️♥️😘

خدا همسرت روسالم وسلامت نگه داره واقعا کار بزرگی میکنند همه ملت مدیون زحمات ایشون وهمکاراشون هستند.ببین شوهرت چطور خوشحاله اگر با موندنت استرس ونگرانی میگیره برو .حداقل خیالش از طرف شما راحته

2706