2726
عنوان

براي ١٦٠٠ نفر امشب(شب آرزوها) آيت الكرسي ميخونم همه بياين

| مشاهده متن کامل بحث + 2205 بازدید | 522 پست

من برام ایه الکرسی بخونم به زودی باردارشم دوست دارم این ماه باردارشم..... برای من بخون منم ده تا صلوات برات میفرستم...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام اگه میشه برا من و شوهرم و مادر هامون بخون.منم ۱۰تا صلوات برات فرستادم

.فقط یک زن می تواند آشپزی کند، در عین حال هم عاشق باشد،هم دلتنگ بشود،هم کتاب بخواند،هم گریه کند و هم انگار که اصلا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

ان شاالله حاجتت قبول باشه آمین

منم دعا کن که خیلی نیاز دارم خدا میدونه

حتماااااااا بخونید💕💕💜💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

تا جايي كه بشه امشب ميخونم باقي رو امشب دعا ميكنم حاجت روا شيد و روزهاي ديگه ميخونم... ببخشيد تعداد نذرم زياد بود شايد نرسم همه امشب

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

انشالله به حق علی حاجت روا میشی عزیزم

انشالله همه مسلمانا حاجت روا بشن 

برات ۵ صلوات میفرستم 

برامن بخون برام دعا کن⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خانوما میشه برای آرامش و حل مشکلاتم صلوات بفرستید؟😔
2706