2410
2553
عنوان

آخ! خدایااااا دیگه بسه+عکس

336 بازدید | 4 پست

دلم گرفته، یه جورایی کم آوردم دلم میخواد زندگیم یه تغییر اساسی پیدا کنه

دلم واسه مامان و بابام لک زده سه ماه ندیدمشون، دلم به عید خوش بود میرم شهرستان پیششون اونم با این وضعیت نمیشه

شوهرم از صبح رفته خونه مامانش الان اومده گرفته خوابیده( انگار نه انگار من آدم تو این خونه)

خیلی خستم، انقدر به خودم روحیه الکی دادم

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
خونه مامانت کجاست خودت کجای؟

خودم تهران

مامانم شمال😭

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ماشین شخصی دارین برین رفتین اونجا هم تو خونه بمونین

متاسفانه ماشین نداریم