2726

امشب میخام دعا کنم برا همتون؛آمینش با شما

سر نماز شب لیله الرغائب؛حتما دعاتون میکنم اگه قسمت بشه انشالله؛اگه دلتون خواست یه لحظه تو دلتون بگین حاجت چندساله آرزو هم برآورده شه🙇‍♀شاید به پاکی دلاتون خدا حاجت منم داد.

اول دعا میکنم تو این شب عزیز؛برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان (عج ).

دعا میکنم برای شفای عاجل همه مریضا بخصوص کوچلوهایی ک گرفتار بیماری ان؛و از ته دل از خدا میخام این ویروسی ک این روزا گرفتار کرده مردممون رو ب زودی ریشکن بشه.

دعا میکنم از صمیم قلبم برای همه اونایی ک چشم انتظار نی نی ان؛میدونم ک چقدر انتظار سخته؛انشالله بزودی زود خبر بارداری تک تکتون رو بشنوم؛و خدا یه بچه سالم و سلامت قسمت همتون کنه.

دعا میکنم برای همه مردای کشورم ک این روزا واقعا پول درآوردن براشون سخت شده؛انشالله وضع اقتصادی هم خوب بشه تا هیییییییشکی شرمنده نشه دم عیدی.

دعا میکنم برای همه عاشقا؛ک انشالله خدا بزودی زود وصال و خوشبختی رو قسمت کنه و انتطارشون ب خوشی و شادی تموم شه😍

دعا میکنم برای خونه دار شدن همه مستاحرا؛میدونم ک شرایط خرید خونه واقعا سخته؛ولی امیدمون به کرم خداست؛انشالله سال بعد اینموقع صابخونه شده باشین😉

دعا میکنم برای همه گرفتارا؛نمیدونم مشکلتون چیه ولی هر چی هست؛از ته دلم خدارو قسم میدم ب بزرگیش مشکلتون رو بزودی زود حل کنه و همتوووووون ب آرامش شادی برسین.

از خدا میخام تموم سختیا و ناراحتی و غصه ها رو تو همین سال98 جابر ترین و سال 99سرشار باشه برامون از شادی و خوشی و حاجت روایی😍

الهی که حاجت دلتون با حکمت خدا یکی باشه🌺🌺🌺

خیییلی دوستتون دارم؛ببخشید اگه جای نظرم باعث رنجش خاطرتون شد؛محتاج دعای همتونم و دعاگوی همتون😘

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حاجت روا بشی منو دعا کن بچه دار شم تورو خدا فرحناز رو هم دعا کن قاضی رای تجدید نظر رای رو به نفعش بده به حقش برسه 😥😥😥

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

لیله الرغائب کِیه ؟

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

قبول باشه التماس دعا به آرزوت برسی🌹

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
میشه اسم منم بگی توروخدا زهرام برای باردارشدنم به زودی

حتما عزیزم😙انشالله سال بعد اینموقع یه نی نی خوشگل و سالم وسلامت خدا قسمتت کرده باشه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

التماس دعا 

برای خواهرم وسلامتی خانوده م دعاکن لطفا لطفا چون خواهرم بدن دردوتب ولرز داره 😢😢😢اون گرفته باشه معنیش اینکه همه ی خانواد م ودوقلوهام ودخترم و مادروپدرم وخودم بچه های خواهرم و....کل فامیلم میگیره دعا کن که این ویروس داروش یا واکسنش پیداشه به زودی😢😢😢

2706