2733
2734
عنوان

خرج کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرشوهر نداری  مگه شوهرت چقدر درآمد داره ک خرج چند تا خونه رو میده

دارم خیلیم سرحاله.شغلش ازاده درآمد خیلی خوبه.حساب کن اگه واقعا برای خودمون خرج کنه و بقیشو پس انداز کنه چه زندگی خوبی میداشتیم...افسوس...

2728
کلا علاوه بر خرج خونه خودمون.خرج اونا رو هم کامل میده.میگه به تو ربطی نداره دخالت نکن.چرا باید بره ک ...

اگر خرج خودتون میده و هیچی کم نمیزاره بیخیال بزار بده ولی تو برای خودتو خونه اصلا کم نزار

خانوما میشه برای آرامش و حل مشکلاتم صلوات بفرستید؟😔
من درک نمیکنم چجوریه که مادرشوهر و پدر شوهرا به همه بچه هاشون کمک میکنن به جز یکیشون!!!!

اون یکی خیلی بدبخته و گیر منم افتاده...حقش واقعا خوردن نداره.صب تا شب بره کار کنه تنهایی کشیدناش برای من وقت نذاشتناش برای من خرج ماله اونا.خدا شانس بده

تو از شوهرت بکش ولی همه شو خرج نکن پس انداز کن تا پول کمی برای اونا بمونه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2738
انقد خرج بتراش ک پول واس بقیه نمونه.این مردا جنبه قناعت ندارن بقران

واقعا.الان دارم همین کار میکنم ازش میگیرم خودم پس انداز میکنم.و خیلی هم خرید میکنم برای خودم

نمیدونممم کسیک میخا خرج خانوادشووو بدع چرا میا زن میگیرههههه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😤😤

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
اون یکی خیلی بدبخته و گیر منم افتاده...حقش واقعا خوردن نداره.صب تا شب بره کار کنه تنهایی کشیدناش برا ...

من دقیقا همچنین مشکلی دارم یعنی نابود شدم باید بسوزی وبسازی باید قبل ازدواجت بهش میگفتی باید همه چیمون  جدا باشه 

واقعا.الان دارم همین کار میکنم ازش میگیرم خودم پس انداز میکنم.و خیلی هم خرید میکنم برای خودم

فایده نداره مگه آدم چقد میخوا خرید کنه باید ی پس اندازی داشته باشه منم با ای چیزا زیاد خودمو گول زدم الان بعد گذشت چند سال هنو مستاجرم

اگر خرج خودتون میده و هیچی کم نمیزاره بیخیال بزار بده ولی تو برای خودتو خونه اصلا کم نزار

اخه خیلی زوره همون پول رو پس انداز میکنیم.ماشالله ایقدم دستو دل بازه از هرچی باکس باکس میخره این بیشتر اتیشم میزنه.واقعا میخاستم برم به مادرش بگم

2706