2733
2739

ما تو زندگیمون دیگه هیچ حرمتی نیست هزار باربهم توهین کردیم به خود و همه کسمون فحش دادیم 

کتک کاری کردیم بارها 

پرخاشگری دعوا ابروریزی تو کوچه و خیابون 

حتی پای پلیس بارها کشیده شده وسط. 

صاحب خونه هامون اعتراض کردن از صدامون 

سه ساله عروسی کردیم دو سالم عقد بودیم خلاصه جنگ و تنش زیاد داریم اما وقتی هم با هم خوبیم انگار خیلی عاشقیم خلاصه پدر مادرامون فامیل هم دیگه مشکلات مارو میدونن حاد شده. 

به نظر خودم دیگه زندگی نمیشه و نمیخوام دیگه براش بجنگم چون شوهرم نمیتونه رو قول هاش بمونه هی دست روم بلند میکنه و خیلی بد دهن و بچه ننست فقط به خانواده خودش اهمیت میده.چند باری هم قبلا مشاوره رفتیم مشاوره برامون فایده نداره.

حق دارم واسه جدایی؟

کاملا حق داری.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چیزی ک خودت باید تصمیم بگیری عزیزم چون ما تو زندگیت نیستیم 

ولی من خودم شخصا نمیتونم با مرد دست بزن زندگی کنم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
2728

مشاورتو عوض کن. رو ایرادای خودتم سعی کردی کار کنی؟ یا فک میکنی مشکل فقط ازشوهرته

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

شمافاصله سنیتون کمه بخاطرهمین عین بچه کوچولوهامیوفتین به جون هم بایدهمیشه یکی ازاون یکی بیشتربفهمه تورابطه که متاسفانه شما جفتتون اندازه هم میفهمین جنگ ودعواو....

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
شمافاصله سنیتون کمه بخاطرهمین عین بچه کوچولوهامیوفتین به جون هم بایدهمیشه یکی ازاون یکی بیشتربفهمه ت ...

فاصله سنیمون 5 ساله اتفاقا شوهرم 29 خودم 19 خیلی بچگانه رفتار میکنه

2738

چقدرتو این مدت حرمتها و حریمهای بینتون ازبین رفته...

نمیخوام نصیحتت کنم اماکلا ذات مرد پرخاشگره.

تو مواقع عصبانیتش خیلی جوابش رو نده که دست روت بلند کنه...بعد از کمی که بگذره خودش شرمسارمیشه و رفته رفته رو برخوردش تاثیر میذاره

وقتی قلباًهمو دوست دارید حیفه که بخوای به جدایی فکر کنی،یه کم رو خودت کار کن که صبور تر باشی گلم،انشالله که

نتیجه خوب میگیری.

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
مشاورتو عوض کن. رو ایرادای خودتم سعی کردی کار کنی؟ یا فک میکنی مشکل فقط ازشوهرته

بیشتر از اونه الان سری قبل خودش چمدونمو پرت کرد گفت گمشو نمیخوامت حالا هی اس میده برگرد بابا به چهساز این برقصم من

چقدرتو این مدت حرمتها و حریمهای بینتون ازبین رفته... نمیخوام نصیحتت کنم اماکلا ذات مرد پرخاشگره. ت ...

آخه دوست داشتن تنها کافی نیست ناغفط همو دوست داریم اما هر چی فکر میکنم به درد هم نمیخوریم.

فاصله سنیمون 5 ساله اتفاقا شوهرم 29 خودم 19 خیلی بچگانه رفتار میکنه

خودت ۱۹ شوهرت ۲۹؟؟ بعد ۵ سال اختلاف سنی دارید!!!

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2706