2410
2553

من اینقد مفنامیک اسید خورده بودم دردم کم شه اما فهمیدم باردارم کمرمم با کمر بند طبیه مامانم میبستم همش فک میکردم پریود میشم

تیکرتولد۵سالگی دخترمه😍😍شاید این وسطاتیکره بارداریم شد😜😜
من اینقد مفنامیک اسید خورده بودم دردم کم شه اما فهمیدم باردارم کمرمم با کمر بند طبیه مامانم میبستم ه ...

اینقدر درد داشتی عزیزم!! زیر شکم و تخمدانات درد میکرد؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدر درد داشتی عزیزم!! زیر شکم و تخمدانات درد میکرد؟؟

تو پریودی انگار داشت میومد پایین اخرین ماهم رفتم معاینه گفت خوبه اوکیه ولی ماهه بعدش پریود نمیشدم رفتم دکتر گفت جا ب جا شده رعایت کنی بار سنگین بلند نکنی طوری نمیشه نترس من کار زیاد میکردم وسایل سنگین بلند میکردم

2720
تو پریودی انگار داشت میومد پایین اخرین ماهم رفتم معاینه گفت خوبه اوکیه ولی ماهه بعدش پریود نمیشدم رف ...

من تنبلی دارم ،این ماه قرص مصرف کردم از پنج شیش روز پیش دردام شروع شده و ترشحاتمم زیاد ،نمیدونم چکه

گفتم شاید یه درصد باردار  باشم

من تنبلی دارم ،این ماه قرص مصرف کردم از پنج شیش روز پیش دردام شروع شده و ترشحاتمم زیاد ،نمیدونم چکه ...

عقب افتاده؟؟؟بیبی بزن منم تنبلی دارم بچت چن وقتشه؟؟؟

عقب افتاده؟؟؟بیبی بزن منم تنبلی دارم بچت چن وقتشه؟؟؟

نه عزیزم عقب نیافتاده ،چهار روز دیگه باید بشم،اما چون از شیش روز پیش دردام شروع شدن و ترشحم زیاد شده به فکر رفتم.

نه من بچه ندارم ،تازه قصد بارداری دارم.سه ماه نشد ،سونو جدید که دادم فهمیدم تنبلی دارم،این ماه قرص خوردم ،شایدم از عوارض قرصاص

توروخدا منو ببخش با یکی دیگه اشتباه گرفتمتمنم ترشحمزیاد بود ای نگاه میکردم ببینم شدم یا ن البته من ۸روز بعد تاخیر فهمیدم باردارم ی درصد احتمال بارداری نداشتم

2714
توروخدا منو ببخش با یکی دیگه اشتباه گرفتمتمنم ترشحمزیاد بود ای نگاه میکردم ببینم شدم یا ن البته من ۸ ...

عیبی نداره عزیزم ،ممنونم از این که جواب دادی

هر چه خدا بخاد ،فعلا صبر میکنم تا چهار روز دیگه ،احتمال زیادم پریود میشم ،اخه با یه ماه قرص خوردن که جواب نمیده

عیبی نداره عزیزم ،ممنونم از این که جواب دادی هر چه خدا بخاد ،فعلا صبر میکنم تا چهار روز دیگه ،احتما ...

اخخ یکیم مثه شما بود تقریبا اسمش درمورده آیودی بود سوالش داشتم‌جوابشو میدادم ایشالا ک میشه خدارو چه دیدی چن سالته چه قرصی داد بهت 

اخخ یکیم مثه شما بود تقریبا اسمش درمورده آیودی بود سوالش داشتم‌جوابشو میدادم ایشالا ک میشه خدارو چه ...

هر چه خدا بخاد ،دکترم گفت هر ماه باید برم اگه پریود شدم  تا دو باره قرص بده،پریود بشم دکتر هم نمیتونم برم تو این وضع کرونایی

۲۴سال ونیمم  متفورمین و کلومفین

اهان اینا قرصای خوبین ایشالا زود جواب بگیری منم واس تنبلیم گلای وانس و دوفاستون داد البته تابستون یکم ردیف شد پریودام باز بهم ریخته

اهان اینا قرصای خوبین ایشالا زود جواب بگیری منم واس تنبلیم گلای وانس و دوفاستون داد البته تابستون یک ...

ممنونم عزیزم ،انشالله شما خودت با قرص باردار شدی؟؟بعد چقدر اقدام؟؟

ممنونم عزیزم ،انشالله شما خودت با قرص باردار شدی؟؟بعد چقدر اقدام؟؟

ن اولیمو ن کلا خدا خواسته بود😂😂😂یهویی چاق شدن تخمدانام تنبل شدن 

2706