1676
1605
عنوان

شام نپخته هااااااا بیاین همه

801 بازدید | 77 پست

من امروزخونه تکونی داشتم الان تموم شده

چی میخواین بپزین؟؟؟

بیاین همفکری کنیم ببینیم چه میشه کرد...

از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂.                        چرا میگن دخترا ک عاشق میشن بی دفاع میشن🤔😒 مگه پسرا عاشق میشن سامانه موشکی اف چهارده نصب میکنن روخودشون🙄😏.                                                                                                             همچین میگن ررررررررررروغن شترمرغ رررررررررروغن شترمرغ انگار واااااقعا روقیافه تاثیرداره😒😒😒اخه اگه تاثیرداش ک شتر مرغ الان قناری ای بلبلی چیزی میشد که....🙄🙄🙄

کوفت دارم 

فقط 39 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.         تیکرم اومد ولی خیلی زود رفت 😔 ولی من میدونم همون خدایی ک بهم داد و گرفتش بازم بهم یه فرشته ناز میده 😍 فرشته ای ک این سری نمیگیره وپیشم میمونه 😀 تیکر جدیدم برای روز شماری باز مادر شدنم 😁اگه دوست داشتی برای دوباره مادر شدنم دعا کن 😍 دعا کردی بگو صلوات بفرستم برات ☺️                            

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

کوفت دارم 

سلاام

چه عصبانی ای😂😂😂

از نشانه های عطسه ی دلچسب اینه که                      ندای....😐زهر مااااااااار کره خرررررررررررر😐....از اقصی نقاط خونه به گوش برسه...!!!😂😂😂.                        چرا میگن دخترا ک عاشق میشن بی دفاع میشن🤔😒 مگه پسرا عاشق میشن سامانه موشکی اف چهارده نصب میکنن روخودشون🙄😏.                                                                                                             همچین میگن ررررررررررروغن شترمرغ رررررررررروغن شترمرغ انگار واااااقعا روقیافه تاثیرداره😒😒😒اخه اگه تاثیرداش ک شتر مرغ الان قناری ای بلبلی چیزی میشد که....🙄🙄🙄
1522
من هوس استانبولی پلو با سیر تازه کردم مبخوام بزارم

سیر شده کیلیویی 20 تومن 😖🥴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.         تیکرم اومد ولی خیلی زود رفت 😔 ولی من میدونم همون خدایی ک بهم داد و گرفتش بازم بهم یه فرشته ناز میده 😍 فرشته ای ک این سری نمیگیره وپیشم میمونه 😀 تیکر جدیدم برای روز شماری باز مادر شدنم 😁اگه دوست داشتی برای دوباره مادر شدنم دعا کن 😍 دعا کردی بگو صلوات بفرستم برات ☺️                            
من هوس استانبولی پلو با سیر تازه کردم مبخوام بزارم

من باید غذام تا۷/۵_۸اماده بشه

چی پیشنهادمیدین؟؟؟

1668
سیر شده کیلیویی 20 تومن 😖🥴

۲۰تومن بود ک😐

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰
سلاام چه عصبانی ای😂😂😂

سلام عصبانی نیستم چون نمیدونم چی بزارم گفتم 😂😂😂😂 انداختم گردن میلاد 😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645