2410
2553
عنوان

دستور غذای فوری و خوشمزه

278 بازدید | 17 پست

دوستای گلم لطفاً دستور غذای فوری و خوشمزه دارید به اشتراک بزارید 

من یه دستور دارم واستون میزارن 

ساندویچ گوشت و قارچ 

پیاز را. سرخ کنید گوشت چرخ کرده را در آن بریزید و با نوک قاشق. به کنید تا دون دون شود  ادویه زردچوبه فلفل سیاه سیر 

قارچ های که قبلا سرخ شده و با نمک طعم دار شده اضافه کنید مواد اصلا نباید آبدار باشد 

پنیر پیتزا اضافه کنید هم بزنید و بین نان ساندویچی قرار دهید 

نوش جان 

۲ پیازه،آسون ترین غذا

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دو پیازه چیه طرز تهیه رو بزارید 

سیب زمینی ۴ قاچ میکنی با زردچوبه میپزی آبکش میزنی آبش بره بعد با گوشکوب قشنگ لهش میکنی

بعد پیاز سرخ میکنی و سیب زمینی بهش اضافه میکنی و ۱ قالب کره هم داخلش میندازی و نمک و فلفل ۱۰ دقیقه رو گاز بمونه حلههههه 

یه جورایی مثل پوره سیب زمینیه 

بعصیا بهش تخم مرغم اصافه میکنن یا شیر 

اما ما این جوری درست میکنیم 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
سیب زمینی ۴ قاچ میکنی با زردچوبه میپزی آبکش میزنی آبش بره بعد با گوشکوب قشنگ لهش میکنی بعد پیاز سرخ ...

خیلی شیک تزئینش کردی .

منم گوجه رنده میکم سرخ میکنم بعد سیب زمینی کوبیده رو بهش اضافه میکنم

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2714
۲ پیازه،آسون ترین غذا

مامان من این غذار را درست می کرد من نگاهش نمی کردم 

لعنتی یه جوری تزئین کردی که آدم را عاشق می کنی 🤣

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
املت پیتزایی چیه 

پیاز داغ درست کن قارچ و فلفل دلمه ای و کالباس خرد شده رو توش سرخ کن ادویه و نمک و فلفل بزن گوجه خرد شده اضافه کن بزار جابیافنه بعد تخم مرغ بشکن توش در آخر پنیر پیتزا بریز روش تا آب بشه 

دستورشو میدی

گذاشتم ک عزیزم

مامان من این غذار را درست می کرد من نگاهش نمی کردم  لعنتی یه جوری تزئین کردی که آدم را عاشق می ...

من همه چیو خوب تزئین میکنم شوهرم زیاد اشتها نداره برای غذا خورد خیلی بی میل میخوره 

ن اینکه دوس نداشته باشه دوس داره ولی اینجوری بیشتر خوشش میاد

من همه چیو خوب تزئین میکنم شوهرم زیاد اشتها نداره برای غذا خورد خیلی بی میل میخوره  ن اینکه دو ...

آفرین کدبانو❤️

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706