2726
عنوان

با یکی مثل خودم ازدواج کنم؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه اصلا ازدواج نکن  مگه ازدواج و زندگی مشترک میدون جنگ و گروکشیه  می خواهید صمیمانه زی ...

آخه دیدم این مدل ازدواجا 

آره واقعا شبیه بودن مهمه

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤
آخه دیدم این مدل ازدواجا  آره واقعا شبیه بودن مهمه

به نظر من هنوز درک درستی از ازدواج نداری 

بیشتر مطالعه کن و به خودت فرصت بده 

یعنی چی دیدم از این ازدواجا 

حالا مردم خودشون را دار زدند تو هم باید همین کارو بکنی؟ 

زندگی مشترک ریاست بردار نیست 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728
با پخته ازدواج کن خام احتمال کرونا میره ازش  لعنت بهش تو همه چی افکار آدم وارد شده این ک ...

عالی بود😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

منم از شوهرم تیزترم و تو زندگی مدیریت بامنه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
میگن این طوری که طرف ساده است همه چی زیر نطر خودت جلو میره

احمقانه ترین کار اینه

اول اینکه این ادم ساده زیر دست همه هست و همه جا حماقت داره نه فقط برای شما.از اشتباهاتش به ستوه میای...از اون طرفم بچت ارثشو میگیره و ساده میشه و کلا نسلت خراب میشه

من از تو راه برگشتی ندارم...
نه بابا دیگه میفهمم روزی صدتا ادم بیشتر میبینم و در ارتباطم

درسته با چندین نفر ارتباط داشتین باز به طور قطع نمیشه بندگون خدایی از بچگی با هم بودیم تا وقتی ۱۸سالم شد تازه اون موقع شناختمشون !سره یه سفره نون ونمک میخوردیم ومن ذاتشونو هنوز نشناخته بودم 

به نظر من هنوز درک درستی از ازدواج نداری  بیشتر مطالعه کن و به خودت فرصت بده  یعنی چی دی ...

میدونم منظورت از ازدواج چیه که درستش همین که میگی

مثال میزنم 

دوست من هفت خط هااا یک پسر ساده ازدواج کرده با سیاستش همه چی تو مشتشه !منظورشون اینه

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤
میدونم منظورت از ازدواج چیه که درستش همین که میگی مثال میزنم  دوست من هفت خط هااا یک پسر ساده ...

خب الان شما می خوای همه چی تو مشتت باشه؟ 

این مدلی دوست داری؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706