1676
1605
عنوان

با یکی مثل خودم ازدواج کنم؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 51 پست
با پخته ازدواج کن خام احتمال کرونا میره ازش  لعنت بهش تو همه چی افکار آدم وارد شده این ک ...

عالی بود😂😂

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
میگن این طوری که طرف ساده است همه چی زیر نطر خودت جلو میره

احمقانه ترین کار اینه

اول اینکه این ادم ساده زیر دست همه هست و همه جا حماقت داره نه فقط برای شما.از اشتباهاتش به ستوه میای...از اون طرفم بچت ارثشو میگیره و ساده میشه و کلا نسلت خراب میشه

من از تو راه برگشتی ندارم...

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

نه بابا دیگه میفهمم روزی صدتا ادم بیشتر میبینم و در ارتباطم

درسته با چندین نفر ارتباط داشتین باز به طور قطع نمیشه بندگون خدایی از بچگی با هم بودیم تا وقتی ۱۸سالم شد تازه اون موقع شناختمشون !سره یه سفره نون ونمک میخوردیم ومن ذاتشونو هنوز نشناخته بودم 

به نظر من هنوز درک درستی از ازدواج نداری  بیشتر مطالعه کن و به خودت فرصت بده  یعنی چی دی ...

میدونم منظورت از ازدواج چیه که درستش همین که میگی

مثال میزنم 

دوست من هفت خط هااا یک پسر ساده ازدواج کرده با سیاستش همه چی تو مشتشه !منظورشون اینه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دختری ام که به خودم قول دادم تا به همه آرزوهایم نرسم دست نمیکشم❤❤❤تیکر  رسیدن به آرزوهایم در روز تولدم🎊🎊🎁🎁🎁
1522
میدونم منظورت از ازدواج چیه که درستش همین که میگی مثال میزنم  دوست من هفت خط هااا یک پسر ساده ...

خب الان شما می خوای همه چی تو مشتت باشه؟ 

این مدلی دوست داری؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
احمقانه ترین کار اینه اول اینکه این ادم ساده زیر دست همه هست و همه جا حماقت داره نه فقط برای شما.از ...

اره همینش بدههه تو جامعه میخورنش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دختری ام که به خودم قول دادم تا به همه آرزوهایم نرسم دست نمیکشم❤❤❤تیکر  رسیدن به آرزوهایم در روز تولدم🎊🎊🎁🎁🎁
اهاا شغلش چیه ؟

پلیسه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1665
خب الان شما می خوای همه چی تو مشتت باشه؟  این مدلی دوست داری؟

بد نیست 

ولی نه دوستم ندارم طرفم خیلی سادا باشه بقیه سواستفاده میکنند ازش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این فصل انیمه چیا رو میبینی؟ با توجه به امضات😀

اوف اوف این روزا واقعا انیمه خوب سخت پیدا میشه،میخام از فرداشب انیمه گوسیک و بعد

No game no life و جن پابرهنه و بعدش ماکن کی رو ببینم تا ببینم بعدش چه انیمه های پیدا میکنم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی😊😀یکسال  گیاهخوار وگان بودم و درحال حاضر خام گیاهخوار وگان هستم، با اینکه ۱۷سالمه با این نوع سبک زندگی انگار هر روز متولد میشم 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        
بد نیست  ولی نه دوستم ندارم طرفم خیلی سادا باشه بقیه سواستفاده میکنند ازش

به نطر من که بده. اصلا نه دلم می خواد همسرم رئیس باشه نه من 

یه کمی صبر کن شاید نظرت عوض شد

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

درود؛

عزیزم هنوز به اون‌ درک درست از هدف ازدواج نرسیدی، ازدواج کردن این نیست که دنبال آدم ساده یا با سیاست باشی یا تو مشتت بگیری! ...

آگاهی و شناختت رو ببر بالا نازنین و عاقلانه تر تصمیم بگیر 

افکار بهتری برات خواهانم 

مانا باشید🍃🌸

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                   درود؛ عزیزان مدتی نیستم. بهترین ها از آنِ شما، یونیک. مانا باشید🍃🌸             
میگن این طوری که طرف ساده است همه چی زیر نطر خودت جلو میره

خب بعد خودت از همچین مردی خوشت نمیاد که ... 

من نه از مردای سلطه گر خوشم میاد  نه از مردای ساده و بی دست و پا و بی زبون ...‌

مرد باید باشخصیت و با جربزه باشه   

1645