2733
2739
عنوان

من همیشه هروقت میاد خاستگاریم...

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 68 پست

داداشات پس مثل داداشای منن 😁 تازه من ازدواج دومم بود آشوب میکردن خصوصا کوچکه .الانم با شوهرم‌که دوست خودش بود قهره 😶

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
۲۲ سالمه  بقران انننننقد سخت گییریییی میکنن  نظامین داداشام  دوره پسره جمع میشن مث ...

منم مثل تو بودم عزیزم بابام و داداشم طرفو دوره میکردن و سوال پیچ وقتی خانواده همسرم تماس گرفتن بیان خواستگاری قبول نکردم بیان خونه به مامانش گفتم شماره مو بده به خود پسرش😁 بعد که زنگ زد بیرون قرار گذاشتیم و چند بار هم اینکارو تکرار کردیم🤣 بعدش که حرفامون تموم شد اومدن خونمون چون نمیخواستم اینم مثل بقیه خواستگارا فرار کنه 

این پروفایل متعلق به یک نفر نیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشات پس مثل داداشای منن 😁 تازه من ازدواج دومم بود آشوب میکردن خصوصا کوچکه .الانم با شوهرم‌که دوس ...

وای خخخخخ

کاربرررر قدیمیییم باز ترکوندن منوووووو😡😡😡😡
۲۲ سالمه  بقران انننننقد سخت گییریییی میکنن  نظامین داداشام  دوره پسره جمع میشن مث ...

آها 

عزیزم والا ما اول مادره پسر میاد خونه واسه خواستگاری 

اگه خانواده ما اجازه بدن پسره و پدرش م یه جلسه رسمی میان 

حالا شما میتونین اینکاری که خودت میگی رو بکنین 

البته بنظرم مادرتون باید داداشاتونو توجیه کنه وباهاشون حرف بزنه که خیلی سخت گیری میکنن 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
2728
منم مثل تو بودم عزیزم بابام و داداشم طرفو دوره میکردن و سوال پیچ وقتی خانواده همسرم تماس گرفتن بیان ...

من فرار نمیکنن ولی جلسه دومی که میان خیلی ناراحت شدن از جلسه اول😑😑😑😑

کاربرررر قدیمیییم باز ترکوندن منوووووو😡😡😡😡

ممكنه ديگه حمايتت نكنن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738
من ۲۲  داداش بزرگ ۳۹ دومی ۳۶ سومی ۳۳ چهارمی ۳۰

مادرت بهشون بگه نباشید قبول می کنن؟

ناراحت شدنوُ کاری ندارم، به حرفش گوش میدن یا نه؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
ای بابا

والا چون ديدم طرف ديگه تو عروسي خواهرش پا نگذاشت

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2706