2726
عنوان

خسته شدم از مادر شوهرم

239 بازدید | 12 پست

هی آه میکشه هی یه حرفایی میزنه زیر لب اگ بخدا ی چیزی توروم میگفت بهتر بود مجبورم بخاطر شوهرم یه مدت اینجا باشم اصلا راحت نیستم تو خیلی چیزا اینجا گشنمم بشه پا نمیشم برم سر یخچال مگر اینکه اب بخام اصلا خوشم نمیاد...نهار ظهرو باید شب بخوریم اصن عادت ندارم خودمم حال نمیکنم چیزی درست کنم هی میاد میگ اینجوری اونجوری 

دلم یه, شادی از ته دل, میخواد.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2728

این جوری که خیلی سخت میگذره بهت اگه قراره بمونی باید سعی کنی راحت باشی 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
به جات بودم گاهی آشپزی میکردم. ظرفی میشستم. جارویی میکردم عصرونه آماده میکردم با هم بخوریم  ا ...

عزیزم من ظرفارو میشورم تا حدودی لباسشم میدوزم تو اشپزی کمکش میکنم گاهی اما اینکه مسبب همه اتفاقات زندگیش من بدونه یجوری نگام کنه ازیتم میکنه

شرایطت چجوره عزیزم نمیشه نمونی بهش حق بده خودمون اگه به مهمون بیاد دوروز بمونه واقعا کلافه میشیم ح ...

ن عزیزم شوهرم متاسفانه یه مدته فهمیدیم دچار لنفوم شده دیروز نمونه برداری داشت نمیتونست راه بره اوردیمش اینجا تا یکم روبراه بشه 

سخت نگیر. بزن به بی خیالی. با گوشیت مشغول شو. تلوزیون ببین 

اگ بدونی تو دلم چیا میگزره عزیزم من چهار ماه پرستاری کردم از برادر شوهرم تو بهترین روزای زندگیم ک باید شادی میکردم نامزدیم

اگ بدونی تو دلم چیا میگزره عزیزم من چهار ماه پرستاری کردم از برادر شوهرم تو بهترین روزای زندگیم ک با ...

هیچ وقت انتظار نداشته باش خانواده شوهرت به خاطر زحماتت ازت تشکر و قدردانی کنن

حتی از خانوادت هم انتظار نداشته باش 

پرستاری کردی از برادرشوهرت. انشالا توی شادیهات جبران کنه. باور کن همه خانواده ها همینن