2703
2553
عنوان

بچه ها خیلی حرصم گرفته از مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا مگه مغز خر خوردم،شوهرمم اومده به من پرو پرو میگه پیشنهاد خوبیه ها،گفتم برو برو خونه رو بزنن ...

بگو به درد عمت میخورههههه

اصلا به هیچ وجه قبول نکن

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2720
هم یه خونه به اسمت میشه هم ثواب داره فکر کن میخوای مادربزرگ خودت و نگه داری

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

خونه نیست که خرابه اس،بعد هم من مگه چقدر توان دارم همین دختر دوساله خودم رونگه دارم هنر کردم،ثوابش واسه خودشون

2714

خانما تورو در مورد چیزی که اطلاعات ندارید چیزی نگید، بیاد ثواب کنه کباب میشه جدا از ، روزخرجش و شب نداری، همون خونم خرج خودش میشه، یه بیرون رفتن نیم ساعته نتونی بری

خونه نیست که خرابه اس،بعد هم من مگه چقدر توان دارم همین دختر دوساله خودم رونگه دارم هنر کردم،ثوابش و ...

میدونی پراید چقدر شده؟

همون خرابه ام کلی میارزه

مادرشوهرت میخواد خونه برسه به پسرش تا داماداش بخاطر همین به تو گفته

اخه خواهر من 

ب تو و شوهرت چ مربوطه !

هیچ وقت هیچ وقت قبول نکن 

اصلا عقل ندارن خانواده شوهرت 

مادربزرگ من الزایمر داشت ... واقعا چندسال اخر خیلی وحشتانک شده بود اوضاعش .. .

ب شوهرت بگو میتونه بره زیر مادربزرگشو تمیز کنه ؟ 

خانما تورو در مورد چیزی که اطلاعات ندارید چیزی نگید، بیاد ثواب کنه کباب میشه جدا از ، روزخرجش و شب ن ...

عزیزم من لیسانس روانشناسی دارم

عموی پدرمم الزایمر گرفتن و فوت شدن راجبع به آلزایمر اطلاعات دارم

معلوم نیست چند سال زندست انشالله که ۱۵۰ سال عمر کنه

ولی یه خونه میتونه خیلی جلوش بندازه میتونه یه پرستار نیمه وقت بگیره پولشو نصف نصف از بچه های خانمه بگیره  شباام که همسرشون میان کمکش میکنه

2706