2726
عنوان

بچه ها خیلی حرصم گرفته از مادرشوهرم

1354 بازدید | 72 پست

یه مادر بزرگ دارن که آلزایمرشدید داره سنش خیلی بالاست میخواستن بزارن خانه سالمندان چون یه عروسش شاغل کلا گفته نمیتونم،مادر شوهرم و اونیکی عروسش نوبتی نگه میداشتن الان جفتشون بریدن دیگه،بعد پشیمون شدن خانه سالمندان بزارن یه خونه داره خیلی کوچیکه و داغون به نتیجه رسیدن به نام یکی بزنن از فامیل که نگهش داره😐الان مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم جریان رو گفته بعد میگه بیاین به نامتون بزنیم شما نگهش دارید😤😠

شماباشید چه جوابی میدید وظیفه منه آیا؟

از حرفش خیلی ناراحت شدم،به شوهرم میگم اولا سه تا پسر داره وظیفه اوناست دوتا دخترم داره البته،بعدش خونه که میگن به درد خودشون میخوره،سوما من همین دختر خودمو نگه دارم هنر کردم الکیه مگه دو روز دیگه بیفته تو جا باید خونه رو فروخت خرج خودش کرد برن بفروشن یه پرستار بگیرن بیاد خونه یکی از خودشون نگهش داره خب😐

اصلا مادرشوهرم به دخترش این پیشنهادرو بده مستحق تره والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا قبول نکن بعدم وظیفه تو نیس خونه چه به درد میخوره خورد میشی

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

واه بگو من مادر شوهر خودمو نگه نمی دارم چه برسه مادر شوهر شما 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

قبول نکنیا جز دردسر چیزی برات نمیمونه گول خونه را نخور 

کاربر قدیمی ام rozbeh97 یه عروسم که 9 ساله دارم با مادر شوهرم زندگی میکنم تو یه ساختمان طبقه بالاسرش... ای کاش از خدا میترسید ای کاش هیچ وقت به خاطر زخم زبون هایی که بهم زند بخاطر تشنج هایی که کردم به خاطر اشک هایی که به خاطر حرفاش ریختم نمی بخشمش وحلالش نمی کنم حتی بعد از مرگش  هیچ وقت نه بهش بدی کردم نه بی احترامی کردم  اگه چاره داشتم هزار باره از این خونه رفته بودم دوستان عزیزم دیگه خسته شدم تو این روزها خیلی دارم به خودکشی فکر میکنم خیلی..... 
قبول نکنیا جز دردسر چیزی برات نمیمونه گول خونه را نخور 

نه بابا مگه مغز خر خوردم،شوهرمم اومده به من پرو پرو میگه پیشنهاد خوبیه ها،گفتم برو برو خونه رو بزنن به نام خودشون خرم مگه

😂😂😂

والله چه پرو بگو از همین الان توقع شون ازت کم می شه برا اینده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706