1711
1707
عنوان

بچه ها خیلی حرصم گرفته از مادرشوهرم

1304 بازدید | 72 پست

یه مادر بزرگ دارن که آلزایمرشدید داره سنش خیلی بالاست میخواستن بزارن خانه سالمندان چون یه عروسش شاغل کلا گفته نمیتونم،مادر شوهرم و اونیکی عروسش نوبتی نگه میداشتن الان جفتشون بریدن دیگه،بعد پشیمون شدن خانه سالمندان بزارن یه خونه داره خیلی کوچیکه و داغون به نتیجه رسیدن به نام یکی بزنن از فامیل که نگهش داره😐الان مادرشوهرم زنگ زده به شوهرم جریان رو گفته بعد میگه بیاین به نامتون بزنیم شما نگهش دارید😤😠

شماباشید چه جوابی میدید وظیفه منه آیا؟

از حرفش خیلی ناراحت شدم،به شوهرم میگم اولا سه تا پسر داره وظیفه اوناست دوتا دخترم داره البته،بعدش خونه که میگن به درد خودشون میخوره،سوما من همین دختر خودمو نگه دارم هنر کردم الکیه مگه دو روز دیگه بیفته تو جا باید خونه رو فروخت خرج خودش کرد برن بفروشن یه پرستار بگیرن بیاد خونه یکی از خودشون نگهش داره خب😐

اصلا مادرشوهرم به دخترش این پیشنهادرو بده مستحق تره والا

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

بگو خودت پرستاریشو کن کار برای بقیه نتراش ... فوضول خانوم 

یه روزی میام همینجا تاپیک میزنم که منم مامان شدم ... یه روزی امضای منم تیکر بارداری میشه ... یه روزی منم به ارزوم میرسم ... ی روز خوب میااااد ... خدا خودش قول داده که میااااد ..‌ من منتظرشم ... نینی جونم من منتظرتم ... مامان خیلی دوستت داره ...❤
1713

واه بگو من مادر شوهر خودمو نگه نمی دارم چه برسه مادر شوهر شما 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 

قبول نکنیا جز دردسر چیزی برات نمیمونه گول خونه را نخور 

کاربر قدیمی ام rozbeh97 یه عروسم که 9 ساله دارم با مادر شوهرم زندگی میکنم تو یه ساختمان طبقه بالاسرش... ای کاش از خدا میترسید ای کاش هیچ وقت به خاطر زخم زبون هایی که بهم زند بخاطر تشنج هایی که کردم به خاطر اشک هایی که به خاطر حرفاش ریختم نمی بخشمش وحلالش نمی کنم حتی بعد از مرگش  هیچ وقت نه بهش بدی کردم نه بی احترامی کردم  اگه چاره داشتم هزار باره از این خونه رفته بودم دوستان عزیزم دیگه خسته شدم تو این روزها خیلی دارم به خودکشی فکر میکنم خیلی..... 
1710
قبول نکنیا جز دردسر چیزی برات نمیمونه گول خونه را نخور 

نه بابا مگه مغز خر خوردم،شوهرمم اومده به من پرو پرو میگه پیشنهاد خوبیه ها،گفتم برو برو خونه رو بزنن به نام خودشون خرم مگه

😂😂😂

والله چه پرو بگو از همین الان توقع شون ازت کم می شه برا اینده 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنونتم بخاطر هدیه کوچولویی که دوباره به من دادی سلامت نگهش دار 😍😍😍پسر عزیزم بمون برام مامان بابا وخواهرجونت منتظر دیدن چشم های قشنگتیم ناامیدمون نکن   برا سلامتی نی نیم صلوات بفرستید ممنونم 
1709
نه بابا مگه مغز خر خوردم،شوهرمم اومده به من پرو پرو میگه پیشنهاد خوبیه ها،گفتم برو برو خونه رو بزنن ...

بگو به درد عمت میخورههههه

اصلا به هیچ وجه قبول نکن

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

چقد پروعن😐😐😐😐😒

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دومین کنجد مامان❤❤                                         ان شالله قسمت همه منتظرا بشه⚘⚘⚘⚘⚘             اللهم  صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم🌹
1712