2703
2553

میخوام والپیپیر لایو بزارم برا گوشیم . خیلی تاثیر داره روی خالی شدن زود به زود باطری ؟

اصلا نی نی سایتی ها عجیب شدن ! طرف توی امضای خودش نوشته " لطفا پاچه نگیرید " , بعد خودش به دیگران جفتک میزنه   

اره زودتر خالی میشه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چقدر زودتر ؟

چقدشو نمیدونم دیگه زودخالی میکنه

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
چقدشو نمیدونم دیگه زودخالی میکنه

تو چرا ترکيدي عزيزم؟😅

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
قاتله شارجه

عزيزم😍😍😍😍😍😍😍😍

خوبي خوشگل خانوم؟؟😍😍😍

گل دخملت خوبه؟؟؟😘

چخبرا؟؟؟؟؟😘

کم پيدايي😘

نميگي دلتنگت ميشم😍😍😍😍😍

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2714
تو چرا ترکيدي عزيزم؟😅

حرف بد زدم☻😁

عزيزم😍😍😍😍😍😍😍😍 خوبي خوشگل خانوم؟؟😍😍😍 گل دخملت خوبه؟؟؟😘 چخبرا؟؟؟؟؟😘 کم پيدايي😘 نميگ ...

سلام عزیزدلم ماخوبیم گلم ممنون از محبتت😀😘

هم درگیر این زلزله ام هم تو خونه کار میکنم خیلی وقت کم میارم دیگه😥

مرسی بیادمی مهربون جان

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
سلام عزیزدلم ماخوبیم گلم ممنون از محبتت😀😘 هم درگیر این زلزله ام هم تو خونه کار میکنم خیلی وقت کم ...

قربونت برم عزيزمي 😘😘😘😘😍😍😍😍😍

ببوس گل دخملتو😘😘😘