2726

از سر لج خانواده شوهرش اسم دخترش رو براساس اسم خودش انتخاب کرد گذاشت فرنیا 

الان دوسالشه پیشمونه چون یا خانواده شوهرش عمدن صداش میکنن بمبیا یا اطرافیان بهش میگن پرنیا یا فرنی خیلی با پرنیا اشتباه میگیرن .من گفتم تعییر نده تا خودش بزرگ شه قبول نمیکنه شما نظرتون چیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه تغییر بده خانواده شوهرش برنده شدن 

اون بچه الان خودشو با اسم فرنیا شناخته 

اونام از عمد میگن بمبیا یا فرنی که ایشون ناراحت بشه

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 

فرنیا قشنگه 

منم اسمم را خیلی مسخره می کنند همه یعنی زیادها 

ولی میگم قشنگه من مسئول شعور بقیه نیستم 

بچه ها اسمم را نپرسید خیلی تکه این جا هم آشنا دارم 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706