2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یعنی صنعتی زردا بده??? ازکجامیگی??? تی وی گفت خوبه که 😕

صنعتی زردا هم مشکلی نداره فقط باید اتانول باشه

اتانول صنعتی هم داریم

عزیزم من مادرم فوق لیسانس زیست شناسی دارن

در ضمن چند سال پیش خودمم تو مدرسه از این بابت داشتم اسیب میدیدم

باور کنین حتی پزشک فوق تخصص قرنیه هم حرفمو تایید میکنه (چون مراجعه کردم)

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
خانما صنعتی کدومه طبی کدومه؟من از ضد عفونی دنتول خارجی استفاده میکنم خوبه؟

عزیزم اونیکه زرده صنعتیه و اصلا نباید با پوست و چشم و دست تماس داشته باشه،الکل سفید طبی هست که بی ضرره

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
برا بار چندم تو سایت از وقتی کرونا اومده میگم الکل متانول سمی غیر قابل استفاده برای ضدعفونی و ... ه ...

چون تو ایران الکل طبی پیدا نمیشه عین ماسک و ژل ضد عفونی کننده و اسپری ضد عفونی کننده پس به مردم کم کم میگن الکل صنعتی هم خوبه و مردم هم باور می کنن😐😖😣😯😩

یه دخمل باهوش🙄😘😍💋💄💅👗👠👒👜
صنعتی زردا هم مشکلی نداره فقط باید اتانول باشه اتانول صنعتی هم داریم عزیزم من مادرم فوق لیسانس زیس ...

از کجا بفهمیم اتانوله؟ما از داروخونه گرفتیم روش هیچی نوشته رنگش هم انگار نارنجیه

خانما صنعتی کدومه طبی کدومه؟من از ضد عفونی دنتول خارجی استفاده میکنم خوبه؟

هم متانول هم اتانول میتونن صنعتی باشن

متانول کاربرد های صنعتی ای که داره خیلی خاصه لمس کردن و حتی برخورد با بخاراتش خطرناکه

اتانول های صنعتی و طبی قابل استفاده هستن

هیچ الکل متانولی طبی نیستش پس با خیال راحت از الکل های طبی استفاده کنید

ولی صنعتی هارو بخونید ببینید متانول هست یا اتانول

به رنگی بودنشم ربطی زیاد نداره

عزیزم اونیکه زرده صنعتیه و اصلا نباید با پوست و چشم و دست تماس داشته باشه،الکل سفید طبی هست که بی ضر ...

بعضی از الکل های ضد عفونی هم رنگی هستن الان اینی که ما خریدیم پشتش نوشته کاربرد صنعتی ضدعفونی و ..

غالبا مواد رنگی میزنن‌ که ملت نخورن😑

از کجا بفهمیم اتانوله؟ما از داروخونه گرفتیم روش هیچی نوشته رنگش هم انگار نارنجیه

اصلا قید نکرده اتانول یا متانول؟

اگه هیچی ننوشته نمیدونم چیکار باید کرد دیگه

من یه نارنجی 98 درصد صنعتی دارم روش فقط نوشته متیلیک  چیه  یعنی

از مادرم پرسیدم گفت متیلیک الکل اسم دیگه متانول هست استفاده نکنین

میتونین در مورد خطرات متانول سرچ کنین

بعضی از الکل های ضد عفونی هم رنگی هستن الان اینی که ما خریدیم پشتش نوشته کاربرد صنعتی ضدعفونی و .. ...

واقعا؟😐 پس رنگ زرد ملاک نیست؟چطور باید بفهمیم پس؟😢

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2706