2703
2553
عنوان

همه میگن به چند وقت جایی نرید😐😐تو گوش فامیل شوهرم نمیره که نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 42 پست

مامانم میگه یه نه بگو ۹ ماه آسوده باش😕 بگو نمیتونم بیام، اتفاقا این نه گفتنت شعور و درک بالاتو میرسونه

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم دلت میخوادکه نری  اونجا ولی توی ذهنشون نمیره دیگه 

الان منم امشب یه مهمونی سی نفره دارم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2720
باد کرده چی کارش کنم؟

باد کرده چیه هی میگی؟😐

منظورت اینه قیافه گرفته برات؟

بگو من به فکر سلامتی تو و خودمم قانع میشه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2714
مامانم میگه یه نه بگو ۹ ماه آسوده باش😕 بگو نمیتونم بیام، اتفاقا این نه گفتنت شعور و درک بالاتو میرس ...

خب این ایده اله ولی اخه یه وقتایی اگه نه بگیم جنگ میشه وارامشون بهم میریزه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
خب این ایده اله ولی اخه یه وقتایی اگه نه بگیم جنگ میشه وارامشون بهم میریزه

درسته عزیزم موافقم چون منم درکی از زندگی مشترک ندارم و واقعا شاید نشه نه گفت

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2706