1676
1605

بدتر دور هم جمعن!!من چه کنم😐😐نمبخوام برم😣😣همیشه ازشون سرما میخورم

خدا کنه امسال به آرزوهام برسم

استارتر میشه خواهش کنم لطف کنی واسه آخرین تاپیکم گزارش بزنی بترکه ؟

خیلی مهمه لطفا (به خاطر خودتون) حتما بخونید 👇👇👇👇👇عزیزانی که شبکه های اجتماعی مثل ( تلگرام ، اینستاگرام و ...) دارید سعی کنید براتون عادت بشه هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشته واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه به هم گروهی ها تون هم یاد بدین ؛ مرسی که خوندین💕💕💕😊😊😊                       

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

خب نرو 

شاید اونا جونشون براشون مهم نیست 

شما ک واست مهمه نرو و تامام

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما  یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                                ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

تو نرو..سخت نیست

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁
1665
شوهرم باد کرده چه‌کنم؟

فشارش بده میگوزه بادش خالی میشه

من یه کوردم و هرکی به یه کورد توهین کنه فقط و فقط ادب خانودش رو به بقیه نشون میده و نشون میده که چقد حقیره  حالا هرجور دوسدارید هرکی توهین کنه منتظر جواب باشه 😠

مامانم میگه یه نه بگو ۹ ماه آسوده باش😕 بگو نمیتونم بیام، اتفاقا این نه گفتنت شعور و درک بالاتو میرسونه

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
فشارش بده میگوزه بادش خالی میشه

😂😂😂😂😂

در حالی ک یوز پلنگ ایرانی در حال انقراض است🐆 پُفیوز ایرانی به شدت در حال رشد میباشد🤞👌عزیزان من اعلان نمیخونم لطفا به دل نگیرید.کاری داشتین همون لحظه که هستم عرض بفرمایید😁

میدونم دلت میخوادکه نری  اونجا ولی توی ذهنشون نمیره دیگه 

الان منم امشب یه مهمونی سی نفره دارم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
باد کرده چی کارش کنم؟

بدرک بذار بترکه

1651