1676
1605
عنوان

مو خوکچه هندی باعث ناباروری میشه؟

132 بازدید | 10 پست

بچه لطفا بگین

اونایی که دارین

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم

استارتر میشه خواهش کنم لطف کنی واسه آخرین تاپیکم گزارش بزنی بترکه ؟

خیلی مهمه لطفا (به خاطر خودتون) حتما بخونید 👇👇👇👇👇عزیزانی که شبکه های اجتماعی مثل ( تلگرام ، اینستاگرام و ...) دارید سعی کنید براتون عادت بشه هر کانال و پیجی که دیدید تبلیغ زن های هرزه رو گذاشته واسش  گزارش بزنید  تا مسدود شه به هم گروهی ها تون هم یاد بدین ؛ مرسی که خوندین💕💕💕😊😊😊                       

عزیزم من تااااااا دلت بخواد خوکچه داشتم حدود ۱۱ تا طی سال های مختلف . همه میگفتن تو انقد حیوون نگه میداری نازا میشی :/ 

الان یه بچه دارم یه توراهی بزنم به تخته 😁

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

عزیزم من تااااااا دلت بخواد خوکچه داشتم حدود ۱۱ تا طی سال های مختلف . همه میگفتن تو انقد حیوون نگه م ...

منم دارم شستنش یکم سخته 

میخواهم تا دوردست ها سفر کنم..میخواهم به شادمانی روحم دست یابم و حد و حدودهای که میشناسم دگرگون سازم و احساس کنم که ذهن و روحم می‌بالد..میخواهم زندگی کنم وجود داشته باشم..باشم و حقیقت را از درون خودم بشنوم
1522

نع

ولی اگه تو خونه نگه می داری به هیچ عنوان نباید از خونه بیرون بره، چون ممکنه با موش یا یه حیوون وحشی دیگه تماس داشته باشع و ازشون یه جور ویروس بگیره که اگه وارد بدن زن باردار بشه به جنین آسیب می زنه. 

Leave me to rest. Too drained to rise, to try to detect any light at the end of the tunnel.

ن نمیشه اون ی انگل هست ک از هر ی میلیون گربه شاید یکیشون داشته باشه ک اونم تو مدفوعشونه و ربطی ب مو نداره اگر دست ب اون مدفوع دارای انگل بخوره و با دهن تماس پیدا کنه باعث اختلالات کروموزومی و ناباروری میشه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰
منم دارم شستنش یکم سخته 

اره دیوونه میشه ولی چن بار بشوری عادت میکنه .با شامپو بچه بشورش . 

جاشو عوض کن زود ب زود ، تیکه کارتون ضخیم بذار خورد میکنه (نمیخوره) واس دندوناش مث مسواکه . 

ترجیحا توی جای مث آکواریوم شیشه ای نگه دار .  قفس نگهش نمیداره زور میزنه بیاد بیرون دس پاش گیر میکنه گناه داره.

آب اصصصصصلا بهش نده فقط کاهو زیاد بده بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خوکچه چیه اسی؟

میشع لطفا عکس خوکچتو ببینم😢

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترمه میشه خاله ها واسع سلامتیش یه ٱمیین از ته دلتون بگین😗😗ویه صلواتم واسع مهربونترشدن شوهرم باهام بفرستین😊
اره دیوونه میشه ولی چن بار بشوری عادت میکنه .با شامپو بچه بشورش .  جاشو عوض کن زود ب زود ،&nbs ...

توهم عکسشو میذاری ببینم چیه چ شکلیه از کجا خریدیش عزیزم؟چند خریدی؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترمه میشه خاله ها واسع سلامتیش یه ٱمیین از ته دلتون بگین😗😗ویه صلواتم واسع مهربونترشدن شوهرم باهام بفرستین😊
1665
توهم عکسشو میذاری ببینم چیه چ شکلیه از کجا خریدیش عزیزم؟چند خریدی؟

من مجردیام میخریدم  ، تو شهرمون یه آکواریوم هست همه جور حیوون از پرنده تا خرگوش و ... داش ازون میخریدم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40