1676
1605
عنوان

میخوام براتون ختم قرآن بگیرم

229 بازدید | 54 پست

سلام بچه ها،میخوام به نیت برآورده شدن حاجت،رفع مشکل،بچه دار شدن،ازدواج کردن،خونه دارشدن،کار پیدا کردن،خلاصه برای همه تون یه ختم قرآن نذر کنم و بخونم

مرسی برای بچه دلر شدن

دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

😊😊😊😊😊دستت طلا.منو یادت نره

خدای عزیزم دستم به آسمانت نمیرسد ...تو که دستت به زمین میرسد .بلندم کن.اگه امضامو خوندی یه صلوات از ته دلت مهمونم کن تا خدا جونمم یه مهمونه کوچولو و سالم به من هدیه کنه.۹سال زیاده😔😔

عزیزم  پسر من امیرحسینم درنظر بگیر

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش
8

التماس دعا

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره منم بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ بعد از کلی انتظار مامان شدم میشه لطفا واسه اینکه کوچولوم سالم و سرموقع بیاد بغلم ی صلوات بفرستی مهربون؟ممنونم💜

منم حتما دعاتون میکنم اگه لایق باشم

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی/چیست چاره کار در این پهنه خاکی/ آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم/که نتوان گفت ب هر بنی آدم/ کاش میشد این احساس را آشکار کرد/ کاش میشد این طوفان را آرام کرد/ کاش میشد در میان لحظه های بی قراری/درک کرد تنها تو ماندگار و برقراری/درک کرد تنها تو ماندگار و برقراری                 
1645